یک مقام هلندی خواستار ممنوعیت کامل بیت کوین است

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

یک مقام هلندی اظهار داشت: هلند باید استخراج ، تجارت و نگهداری بیت کوین را ممنوع کند زیرا هیچ یک از
عملکردهای پول را برآورده نمی کند و برای مجرمان مفید است.

در حالی که السالوادور بیت کوین را به عنوان ارز قانونی تصویب می کند ، یک مقام هلندی ارز رمزنگاری شده را مورد انتقاد قرار داد و خواستار ممنوعیت فوری آن شد
. پیتر هاسکمپ ، مدیر دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی هلند در وزارت امور اقتصادی و سیاست های اقلیمی ، مقاله ای با عنوان “هلند باید بیت کوین را ممنوع کند” منتشر کرد.
همسو با عنوان مقاله ، لیست گسترده ای از دلایل اینکه دولت هلند باید ممنوعیت فوری استخراج ، تجارت و نگهداری بیت کوین (BTC) را اعمال کند ، ذکر کرده است.
به گفته این مقام مسئول ، این امر می تواند باعث افت قیمت شود زیرا بیت کوین “هیچ ارزش ذاتی ندارد و فقط به این دلیل ارزش دارد که دیگران آن را بپذیرند.”
این مقام اجرایی یک روایت ضد رمزنگاری مشترک را ذکر کرد و استدلال کرد که هر ارز رمزنگاری شده قادر به انجام هر یک از سه عملکرد پول به عنوان واحد حساب ، ابزار پرداخت و ذخیره ارزش نیست.
وی همچنین به استدلالهای رایج ضد بیت کوین مانند نگرانی های امنیتی ، خطرات کلاهبرداری اشاره کرد و اظهار داشت که رمزنگاری ابزار مفیدی برای جنایتکاران است.
هاشکمپ گفت “نهادهای نظارتی هلند تلاش کردند تا نظارت بر سیستم عامل های تجاری را تشدید کنند. دفتر برنامه ریزی مرکزی به خطرات تجارت رمزنگاری در سال 2018 اشاره کرد ، اما نتیجه گرفت که هنوز تنظیم دقیق تر لازم نیست. “

هاسکمپ در مقاله خود توجه ویژه ای به قانون گرشام داشت ، یک اصل پولی که می گوید ارز بیش از حد یا “پول بد” ، تمایل دارد ارز ارزان قیمت یا “پول خوب” را از گردش خارج کند.
هاسکمپ که بیت کوین را “پول بد” خواند ، استدلال کرد که قانون گرشام می تواند برعکس با بیت کوین عمل کند: “ارزهای رمزپایه تمام ویژگی های” پول بد “را نشان می دهد: نامشخص بودن منبع ، ارزیابی نامشخص ، شیوه های تجارت سایه.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.