یک نهنگ اتریوم با کاهش ۴ درصدی 100 میلیون دلار سکه خریداری کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

با ادامه اصلاحات در بازار ارزهای دیجیتال، برخی از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران تصمیم گرفتند که هنگام افت بازار خرید بزنند تا در هنگام بهبود بازار، زیان خود را پوشش دهند یا با خرید پایین و فروش بالا، سود بیشتری کسب کنند.

در حالی که بازار قدرت خرید زیادی را که به طور ناگهانی در اوایل امروز ظاهر شد منعکس نمی کرد، ربات های ردیابی بلافاصله متوجه انتقال وجه 100 میلیون دلاری شدند. به گزارش صفحه تراکنش، نهنگی وجوه خود را از صرافی جمینی به کیف پول شخصی منتقل کرده است. ارزش این کیف پول در حال حاضر 92 میلیون دلار است، همراه با این اتریوم 8 درصد از ارزش قبلی خود را از دست داد.

این کیف پول به طور مداوم در حال ارسال و دریافت وجوه بوده است که ممکن است نشان دهنده ارتباط آن با یک پروژه یا حتی یک صرافی باشد، اما چنین اطلاعاتی تایید نشده است. با افزایش نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، ردیاب‌های نهنگ اکنون به طور قابل توجهی فعالیت بیشتری نسبت به گذشته نشان می‌دهند. علاوه بر افزایش فعالیت، میانگین ارزش هر تراکنش تا 80 درصد افزایش یافت. اکثر تراکنش‌های منتشر شده، جریان‌های خروجی مبادلاتی هستند که نشان می‌دهد فشار فروش، به طور کلی، در حال حاضر از سوی معامله‌گران خرده‌فروشی به جای سرمایه‌گذاران نهادی و آدرس‌های نهنگ‌ها وارد می‌شود. در حالی که بزرگترین ارز دیجیتال بازار در حال حاضر با ضرر هفتگی ۱۶ درصد معامله می‌شود، اتریوم با از دست دادن تنها ۱۲ درصد در همان بازه زمانی، عملکرد قابل‌اعتمادتری در بازار نشان می‌دهد.

در زمان انتشار، اتریوم با قیمت 3957 دلار معامله می شود و در برابر بیت کوین رشد جزئی نشان می دهد. برخی از کارشناسان صنعت به افزایش تسلط اتریوم بر بیت کوین اشاره می کنند که به بالاترین ارزش ها از زمان “دوران ICO” در سال 2017 رسیده است، زمانی که تسلط سکه در بازار به 31٪ رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.