یک نهنگ شیبا اینو، 6 میلیون دلار شیبا اینو خریداری کرد

neda
6 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

پس از بهبود جزئی 5 درصدی قیمت شیبا اینو در بازار، یک نهنگ ناشناس 271 میلیارد توکن به ارزش بیش از 6 میلیون دلار خریداری کرد. ارزش کل دلاری دارایی‌های شیبا اینو به بزرگترین دارایی در شبکه اتریوم تبدیل شد و یک بار دیگر از رقیب اصلی خود، توکن FTX (FTT) پیشی گرفت. اما به دلیل عملکرد منفی قیمت در بازار، برتری خود را از دست داد و اکنون در رتبه دوم باقی مانده است.

🟡چرا نهنگ ها شیبا اینو می خرند؟

در حالی که یک فرد معمولی به احتمال زیاد از خرید و حتی تجارت دارایی اجتناب می کند، نهنگ ها و صاحبان کیف پول های بزرگ متفاوت فکر می کنند و به احتمال زیاد به جای باز کردن موقعیت های جدید، دارایی را جمع می کنند. همانطور که سرویس ردیابی WhaleStats نشان می‌دهد، بزرگترین آدرس‌های اتریوم که توکن‌های شیبا اینو اضافی می‌خرند، از قبل دارای مقدار مشخصی توکن هستند و به سادگی میانگین موقعیت خود را پایین می‌آورند. با کاهش میانگین دارایی‌های خود، سرمایه‌گذاران می‌توانند از هر جهش کوتاه‌مدت و بلندمدت در بازار سرمایه‌گذاری کنند. از آنجایی که دارایی‌هایی مانند شیبا اینو در برخی نقاط صدها، یا حتی هزاران درصد افزایش پیدا می‌کنند، نهنگ‌ها ترجیح می‌دهند به جای معامله فعال یا سفته‌بازی در بازار، آن را حفظ کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.