یک کیف پول ناشناس تراکنش ۲ میلیاردی انجام داد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

یک کیف پول ناشناخته دیروز با تراکنش 2 میلیارد دلاری از بلاک چین کم هزینه بیت کوین سود برد.

داده های Blockchain.com نشان می دهد که معامله عظیم بیت کوین (BTC) به ارزش 2 میلیارد دلار دوشنبه شب پردازش شد.

با وجود ارزش مالی عظیم ، دارنده کیف پول ناشناس فقط 0.00001713 هزینه BTC معادل 0.78 دلار پرداخت کرد. اگرچه معلوم نیست هدف از این انتقال چه بود ، یا در واقع کدام شخص یا نهاد آن را تصویب کرده است ، اما آنچه به وضوح نشان داده شده است پتانسیل عظیمی از مبادلات مالی با استفاده از فناوری رمز ارز و بلاک چین است.

با این حال ، این اولین نمونه از معامله به این بزرگی با حداقل هزینه نیست. در آگوست 2020 ، یک معامله بیت کوین به ارزش 1 میلیارد دلار با هزینه اسمی تنها 4 دلار ثبت شد. تلاش برای انتقال پول با این ارزش در بازارهای سنتی فیات بی فایده است.

اکوسیستم مالی که بر مدلهای متقابل متصل شده است ، به عنوان یک تجربه برجسته برای تجربه خدمات لحظه ای ، عمدتاً فراگیر ، از خدمات اطلاعاتی است. پردازش یک انتقال بین المللی فیات اغلب یک تا چهار روز کاری طول می کشد و شامل هزینه معاملات سنگین 1 تا 3 درصد است. برای یک معامله به ارزش 2 میلیارد دلار ، این هزینه بین 20 تا 60 میلیون دلار هزینه دارد. در کنار این ، بانک ها و دولت ها بر خلاف بیت کوین بر فعالیت زیرساخت های مالی تأثیر عمده ای دارند و به همین دلیل ، حریم خصوصی ، خودمختاری و اصول یک بازار آزاد را به طور قطع مورد تهدید قرار می دهند.

به گفته BitInfoChart ، متوسط ​​هزینه کارمزد تراکنش در بلاک چین لایه پایه بیت کوین 0.000058 BTC (2.67 دلار) است. این میزان در دو ماه گذشته یک سطح ثابت بوده است.

داده های فنی Cointelegraph Markets Pro نشان می دهد که بیت کوین صبح سه شنبه پس از ثبت پایین ترین قیمت 43،380 دلار در Bitstamp در پی نوسانات عمده بازار ، با چالشی برای بازسازی 46،000 دلار روبرو شد. این احساس صعودی منطبق با یک نقطه داده اضافی است که نشان می دهد ذخایر بیت کوین در مبادلات ارزهای رمزنگاری شده پایین ترین سطح خود را طی چند سال اخیر مشابه هزینه های معاملات ثبت کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.