۱۰۰ درصد درآمد پروژه NFT, به تحصیل زنان افغان اختصاص داده میشود

neda
1 سال قبل
NFT

Book blocks که یک شرکت NFT است، با یک شرکت مستقر در نیویورک ،برای زنان افغان همکاری کرده است تا به آنها در افغانستان برای دسترسی به آموزش کمک کند. 

در دولت جدید طالبان ، زنان در افغانستان حقوق خود را برای تحصیل توسط مبارزان بنیادگرا محدود کرده اند. از زمان این تحول ، زنان افغان به خیابانها آمدند تا اعتراض کنند. بیش از دهها زن در خارج از ساختمان وزارت امور زنان افغانستان تظاهرات کردند.

bookblocks اعلام کرد که یک توکن غیرقابل تعویض در 5 اکتبر منتشر می کند و عواید فروش آن در اختیار زنان برای زنان افغان (WAW) قرار می گیرد.این توکن برای زنان افغان یک سازمان جامعه مدنی عمومی است که به حمایت و ارتقاء حقوق زنان و دختران محروم افغان در افغانستان و نیویورک اختصاص داده شده است.

به گفته این شرکت ، الهام بخش NFT لوئیزا می آلکوت بود که از پیشگامان حقوق زنان بود.وی گفت: “نه تنها بسیاری از نوشته های معروف او به دنبال بالا بردن زنان در جامعه بود ، بلکه او یک فمینیست سرسخت ، لغو کننده و حامی حق رأی زنان بود. به این ترتیب ، او الهام بخش کاملی برای تمرکز خیریه ما در این ماه بود که به کمک زنان و دختران افغانستان در برابری در همه جنبه های زندگی اختصاص داده شده است. “

NFT پرتره ای از لوئیزا می آلکات با دو بال پروانه است. این نشان دهنده ظهور امیدوارکننده زنان و دختران افغان از محدودیت هایی است که آزادی آنها را مختل می کند. رنگهای پس زمینه هر NFT نیز متفاوت است ، که نشان دهنده تنوع زمینه هاست، تشکیل می دهد. همچنین چهار نسخه مختلف از این تصویر وجود دارد که نشان دهنده 40 درصد کودکان افغان است که از سوء تغذیه رنج می برند.

این شرکت می گوید که 2200 نسخه NFTرا برای 2.2 میلیون دختر گزارش شده در حال حاضر از تحصیل در افغانستان محروم مانده اند اختصاص میدهد. ۱۰۰ درصد از این پول جمع آوری شده از فروش NFT به زنان افغان اختصاص می یابد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.