48 درصد برزیلی ها از تبدیل بیت کوین به ارز ملی خود حمایت می کنند

neda
1 سال قبل
اتریوم

همانطور که توسط Valor Investe گزارش شده است ، این مطالعه نشان می دهد که 48 درصد برزیلی ها از بیت کوین به عنوان پول ملی حمایت می کنند، در مقابل ، تنها 21٪ این ایده را رد کردند. 30 درصد دیگر پاسخ دهندگان در این مورد بی تفاوت بودند. 

این نظرسنجی از طریق بستر تحقیقاتی آنلاین Toluna انجام شد و حمایت از بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده را در سایر کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی مورد بررسی قرار داد. این کشورها شامل آرژانتین ، شیلی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، السالوادور ، ونزوئلا و مکزیک بودند. از بین تمام مناطق ذکر شده ، برزیلی ها بیشترین حمایت را از ارز رمزنگاری شده اصلی نشان دادند.

نکنه قابل توجه این است که علاقه برزیلی ها به طور منحصر به فرد بر روی بیت کوین متمرکز شده است. در همین حال ، تنها 31 از پاسخ دهندگان به Ethereum و Litecoin علاقه داشتند.

علیرغم تصور رسانه های متداول از بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری “خطرناک” ، حمایت برزیل از آن بر فرض دقیقاً متکی است.

 هنگامی که در مورد دلایل سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده سوال شد ، 39 درصد از پاسخ دهندگان “محافظت در برابر تورم و بی ثباتی مالی” را به عنوان عامل موثر ذکر می کنند. دلایل عمده دیگر عبارتند از تنوع سرمایه گذاری و پیروی از روندهای فناوری بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.