51 شرکت رمزنگاری برنامه های صدور مجوز در انگلستان را پس می گیرند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گفته می شود عدم توانایی در رعایت استانداردهای مبارزه با پولشویی که توسط نهادهای نظارتی در انگلستان تنظیم شده است ، بسیاری از شرکت های رمزنگاری را مجبور به خروج از تجارت می کند.

به نظر می رسد قوانین سختگیرانه ضد پولشویی در انگلستان یک مانع عمده عملیاتی برای شرکت های رمزنگاری در این کشور است.
طبق اداره رفتار مالی انگلستان (FCA) ، ممکن است چندین تجارت رمزنگاری در کشور در حال آماده سازی برای خروج باشند.
در انتشار روز پنجشنبه ، سازمان تنظیم مقررات فاش کرد: “تعداد قابل توجهی از مشاغل مطابق با استانداردهای لازم تحت مقررات پولشویی نیستند. این منجر به این شده است که تعداد بی سابقه ای از مشاغل از برنامه های خود پس گرفته شوند. “

طبق گزارشی از طرف گاردین ، ​​51 شرکت تاکنون نتوانسته اند استانداردهای AML FCA را برآورده کنند و ممکن است مجبور به توقف فعالیت در این کشور شوند.
این شرکت های رمزنگاری باید با برداشتن درخواست های مجوز خود ، کلیه خدمات مربوط به رمزنگاری را متوقف کنند یا خطر جریمه و اقدامات قانونی توسط FCA را متوقف کنند.
چنین مشاغلی فقط پس از رضایت از پروتکل های AML FCA که پس از آن وارد لیست ناظران شرکت های رمزنگاری شده ثبت شده می شوند ، می توانند فعالیت خود را از سر بگیرند.
همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، FCA رژیم ثبت موقتی خود را برای مشاغل رمزنگاری از ژوئیه 2021 تا مارس 2022 تمدید کرد.
گزارش شده است که این تمدید 9 ماهه به FCA فرصت کافی برای پاکسازی پرونده های موجود در مورد برنامه های صدور مجوز در انتظار را می دهد.
گزارش شده است که FCA دارای 90 درخواست ثبت نام تنها با پنج مشاغل رمزنگاری شده معتبر در انگلستان است در همین حال ، برخی از 51 شرکتی که درخواست صدور مجوز خود را پس گرفته اند ممکن است تحت قوانین AML FCA قرار نگیرند ، به این معنی که اقدامات آنها ممکن است منجر به تعطیلی اجباری شود .
شرکتهایی که تا پایان پنجره ثبت نام نتوانند الزامات FCL در مورد AML را برآورده کنند نیز مجبور به بازپرداخت کلیه سپرده های مشتری خواهند شد.
در ژانویه سال 2020 ، FCA پلیس AML برای بازار رمزنگاری UK شد که آغاز ثبت اجباری تجارت برای شرکت های ارز رمزپایه در این کشور است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.