AVAX بالاترین قیمت قبلی را در 65 دلار آزمایش می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تحلیل قیمت اولنچ امروز صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته شاهد پیشرفت قوی بوده و به بالاترین سطح نوسان قبلی با 65 دلار رسیده است.

تا زمانی که AVAX/USD می تواند شتاب خود را حفظ کند ، ما انتظار داریم امروز صعود بیشتری داشته باشیم و به بالاترین سطح جدید برسیم.

اولنچ در محدوده 52.01 دلار – 65.14 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم کل معاملات 115.54 درصد افزایش یافته است و در مجموع 2.13 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار در حدود 14.12 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه سیزدهم قرار می دهد.

قیمت اولنچ طی هفته گذشته شاهد افزایش مجدد روند صعودی بوده است. پس از افت بیش از 30 درصدی در 7 سپتامبر ، پایین ترین سطح جدید در حدود 33 دلار تعیین شد ، با این حال ، AVAX در هفته بعدی شاهد پیشرفت مداوم بود و با بالاترین سطح جدید در 65 دلار ، تقریباً 100 درصد افزایش یافت. 

 پایین ترین سطح با تجمع چند روزه در آنجا ایجاد شد. در اواخر دیروز ، قیمت اولنچ مجددا شروع به معاملات کرد و در آخرین ساعات گذشته 65 دلار بود.

تحلیل قیمت این ارز برای امروز صعودی است زیرا بازار امروز شاهد پیشرفت قابل توجهی در بالاترین سطح نوسان قبلی 65 دلار بود. بنابراین ، اگر AVAX/USD بتواند شتاب خود را حفظ کند ، ما انتظار داریم در طول شب یک صعود بیشتر داشته باشیم و در آینده یک صعود بالاتر را شاهد باشیم.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.