Bitpanda مدیر فین‌تک جی پی مورگان را برای رهبری محصول Pro استخدام کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

bitpanda شرکت فین‌تک اتریشی 4.1 میلیارد دلاری، استخدام جوشا باراکلو مدیر اجرایی JPMorgan را برای رهبری Bitpanda Pro – پلتفرمی که معامله‌گران با تجربه و سرمایه‌گذاران نهادی را هدف قرار می‌دهد، اعلام کرده است.

باراکلو اخیراً به عنوان یکی از سرپرستان نوآوری دیجیتال در بانک سرمایه گذاری، مسئول ایجاد مشاغل و محصولات جدید بود. پیش از آن، باراکلو رئیس جهانی فین‌تک این بانک بود. او اکنون بخشی را در Bitpanda Pro رهبری خواهد کرد که بر روی ارائه خدمات به معامله گران، متخصصان و سرمایه گذاران نهادی با تجربه تمرکز دارد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، این پلتفرم میانگین حجم معاملات روزانه را در نیمه اول سال 2021 چهار برابر کرده است. محصول استاندارد Bitpanda به سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد تا در طیف وسیعی از محصولات سرمایه گذاری کنند، از ارز دیجیتال گرفته تا سهام و فلزات گرانبها.

باراکلاف گفت: «از آنجایی که سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال بیشتر به بخشی از بازارهای مالی اصلی تبدیل می‌شوند، سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی ابزارهایی را طلب می‌کنند که آنها را قادر می‌سازد تا استراتژی‌های سنتی سرمایه‌گذاری را دنبال کنند و در عین حال نکات ظریف تجاری ویژه دارایی‌های دیجیتال را دنبال کنند. این فضا پیچیده است، و در حالی که تعداد زیادی از شرکت‌ها در حال تلاش برای برنده شدن هستند، تعداد بسیار کمی از فناوری، تخصص و فرهنگ مناسب برای تحقق این امر برخوردارند.»

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.