آیا بیت کوین حمایت کلیدی بازار نزولی را پس میگیرد؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

عملکرد قیمت بیت کوین به بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته ای بازگشته است، اما فدرال رزرو همچنان ممکن است وضعیت را بدتر کند.

بیت کوین (BTC) پس از گشایش وال استریت در 14 ژوئن بالاتر رفت زیرا تحلیلگران امیدوار بودند که حمایت بلندمدت حفظ شود. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال BTC/USD بودند که در زمان نگارش این مقاله بالای 22500 دلار معامله می‌شد و به بالاترین سطح محلی 23300 دلار در روز رسید. این جفت پس از نزدیک شدن به 20800 دلار، با بازارهای سنتی نیز پس از وحشت بر سر تورم ایالات متحده بهبود یافتند. با توجه به اینکه بیت‌کوین می‌تواند به کجا برسد، منابع تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Material Indicators خاطرنشان کرد که بازار میانگین متحرک ساده 200 روزه (200 MA)، یکی از ویژگی‌های مهم بازارهای نزولی بیت‌کوین را که در طول چرخه‌های قیمت قبلی به عنوان پشتیبان عمل می‌کرد، بازیابی کرده است. با این وجود، در توییتی اعلام شد که فدرال رزرو در 15 ژوئن نشانه های تورم را ارائه می دهد، برای گفتن اینکه آیا SMA 200 همچنان به ارائه یک منطقه جذاب ادامه می دهد، خیلی زود بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

gate io

10 ماه قبل
0
0

I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

پاسخ