ادعایی دیگر از دوکوان

pouyam exchange
5 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

دو کوون که اخیرا در مونته نگرو پس از چندین ماه طفره رفتن از مقامات بازداشت شده بود، ادعا کرد که نمی دانست پاسپورت کاستاریکا که با آن سفر می کرد جعلی است.

او اعتراف کرد که پاسپورت را از آژانسی در سنگاپور دریافت کرده است.

از زمان فروپاشی فاجعه‌بار اکوسیستم ترا در یک سال پیش، دو کوون، شخصی که پشت پروتکل قرار دارد، توسط بسیاری برای نقش خود سرزنش شده است. اگرچه او ادعا می کرد که قصد فرار از دست مقامات را نداشته است، مکان او تا همین اواخر مشخص نبود که در کشور اروپایی – مونته نگرو – در حالی که یک پاسپورت جعلی حمل می کرد دستگیر شد.
مدت گذراندن او در یک زندان محلی تا حدودی بحث برانگیز بوده است زیرا درخواست وثیقه او برای 400000 دلار ابتدا پذیرفته شد و سپس رد شد و سپس مجدداً تأیید شد.

گزارش دیگری از روزهای پیش حاکی از آن بود که حضانت کوون می تواند شش ماه قبل از اینکه مقامات تصمیم بگیرند که او را به ایالات متحده یا کره جنوبی بکشند تمدید شود.
کوون طی جلسه ای در دادگاه ناحیه پودوریکا در پایتخت مونته نگرو در 16 ژوئن توضیح داد که پاسپورت کاستاریکا را که با آن دستگیر شده بود از طریق آژانسی در سنگاپور «توصیه یک دوست» دریافت کرده است.
من با پاسپورت کاستاریکا به سراسر جهان سفر کردم. اگر شک داشتم که این پاسپورت جعلی است، به بسیاری از کشورها سفر نمی کردم

تگ ها

اخبار فاندامنتال

5 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

5 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.