اولین بیمارستان متاورس در امارات راه اندازی می شود

pouyam exchange
1 سال قبل
دسته‌بندی نشده

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۴،۲۰

ساعت : ۱۱:۳۰

امارات متحده عربی که می‌خواهد برای اولین بار در جهان فراجهانی دست یابد، در حال ساخت اولین بیمارستان برای ارائه خدمات گردشگری پزشکی است.

این بیمارستان که در دنیای متاورس ساخته خواهد شد، توسط Thumbay Group، یک سازمان مراقبت های بهداشتی که کار بر روی این پروژه را آغاز کرده است، مدیریت خواهد شد. بیمارستان مجازی مکانی خواهد بود که مهمانان می توانند با استفاده از آواتارهای خود، یعنی NFT هایی که دارند، از آنجا بازدید کنند و در نتیجه با پزشکان مجازی (پزشکان سلامت) ارتباط برقرار کنند.

بنیانگذار Thumbay Group که کار بر روی این پروژه را آغاز کرد، دکتر. Thumbay Moideen در مورد پروژه;

«بیمارستان ساخته شده در جهان فراجهانی قبل از اکتبر سال جاری ظاهر خواهد شد. علاوه بر این، بیمارستان مرکز بهداشت Thumbay را نمایندگی می کند تا بیماران علاقه مند به گردشگری پزشکی بتوانند از بیمارستان در جهان متاورس بازدید کنند و خدماتی که ما ارائه می دهیم را ببینند.

بیمارستان Thumbay دسترسی طولانی‌مدت بیماران را به فناوری‌های متاورز واقعیت افزوده و مجازی فراهم می‌کند و از دوربین‌ها برای تشخیص شماره پلاک خودرو و چهره بیماران قبل از ورود به ساختمان استفاده می‌کند تا فرآیند بررسی را تسهیل کند. بنابراین، سیستمی هم برای امنیت و هم برای پیشرفت سریع کار اتخاذ شده است.

البته این ابتکار یکی از اولین تلاش های امارات متحده عربی در فضای وب 3 و جهان فراجهانی نیست. در ژانویه سال جاری، وزارت بهداشت و حفاظت از جامعه امارات متحده عربی (MOHAP) اولین مرکز خدمات مشتری در جهان را راه اندازی کرد که از فناوری متاورس پشتیبانی می کند.

مورد دیگری که نشان دهنده علاقه امارات متحده عربی به این زمینه است این است که خطوط هوایی امارات استفاده از NFT ها را در متاورس فراهم کرده و با ارائه پرداخت های بیت کوین به شبکه خود موافقت کرده است.

در نتیجه منتظر می مانیم و خواهیم دید که آیا مشتریان علاقه مند به گردشگری پزشکی می توانند امسال از بیمارستان مجازی جدید بهره مند شوند یا خیر. اما در صورت موفقیت، بیمارستان‌های متاورس می‌توانند به روند آینده تبدیل شوند و سرمایه‌گذاری‌های بزرگی در این زمینه انجام شود. بنابراین، با هم می بینیم که امارات علاقه زیادی به حوزه وب 3 و متاورس دارد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید