ایلان ماسک از دوج کوین حمایت می کند

pouyam exchange
1 سال قبل
دوج کوین

تاریخ ۱۴۰۱،۰۵،۱۴

ساعت ۱۷:۰۰

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در جریان حضور اخیر خود در پادکست «Full Send» مجدداً حمایت خود از Dogecoin را تأیید کرد. این میلیاردر در پاسخ به سوالی در مورد ارزهای دیجیتال گفت: رک و پوست کنده من عمدتا از Doge حمایت می کنم. ثروتمندترین فرد جهان مجدداً تاکید کرده است که از Dogecoin حمایت می کند زیرا “میم و سگ” دارد. به گفته ماسک، اگرچه Dogecoin به عنوان یک “ارز جوک مضحک” طراحی شده است، اما کاربرد واقعی دارد. وی خاطرنشان کرد که قابلیت تراکنش دوج کوین از بیت کوین بالاتر است. این واقعیت که Dogecoin تورمی است در واقع خوب است زیرا میم کوین می تواند به یک ارز معاملاتی قابل اتکا تبدیل شود. کاربران می توانند به جای احتکار توکن ها و انتظار افزایش قیمت، آنها را در زندگی واقعی خرج کنند.

تسلا، برترین تولیدکننده خودروهای الکترونیکی، پذیرش Dogecoin برای کالا را در ژانویه آغاز کرد. اسپیس ایکس، سازنده فضاپیما که توسط ماسک هدایت می‌شود، در ماه می از این کار پیروی کرد. ماه گذشته، The Boring Company، یک شرکت دیگر متعلق به این میلیاردر، پشتیبانی از پرداخت های Dogecoin را اضافه کرد. ماسک به عشق خود به Dogecoin ادامه می دهد، علیرغم این واقعیت که میم کوین بیش از 90 درصد از اوج خود کاهش یافته است و عملکرد ضعیفتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال اصلی دارد. در ماه ژوئن، مدت کوتاهی پس از طرح دعوی قضایی به دلیل تبلیغ این توکن به عنوان یک کلاهبرداری هرمی ، این میلیاردر توییتی منتشر کرد که در حال خرید دوج کوین بیشتر است. از همان زمان، تسلا دیگر علاقه چندانی به بیت کوین ندارد. پس از کمک به تقویت رالی عظیم در اوایل سال 2021 با خرید 1.5 میلیارد دلاری، تسلا بیشتر دارایی های خود را در اواخر جولای فروخت. قابل ذکر است که بیت کوین عمدتاً تحت تأثیر این اخبار قرار نگرفته است و برخی از طرفداران حتی کاهش ارتباط ماسک با بازار را جشن می گیرند.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

11 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

11 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Lctsdt

2 ماه قبل
0
0

buy generic valacyclovir online – valtrex brand buy zovirax 400mg online

پاسخ

Bbejyc

1 ماه قبل
0
0

buy ivermectin 6 mg online – brand cefaclor order cefaclor 500mg online cheap

پاسخ

Qdhzik

3 هفته قبل
0
0

hydrochlorothiazide buy online – buy zebeta order zebeta without prescription

پاسخ