با وضعیت قرمز بازار ارزهای دیجیتال، قیمت دوج کوین چگونه پیش میرود؟

neda
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اوایل صبح جمعه، بیت کوین و ارزهای دیجیتال اصلی با کاهش قیمت مواجه شدند، به طوری که بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار کمی بالاتر از مرز 40000 دلار بود.

میمکوین‌‌هایی مانند دوج کوین و شیبا اینو که برای مدت کوتاهی در سال ۲۰۲۱ طوفان به پا کردند، هیچ تحول عمده‌ای در قیمت مشاهده نکردند. علیرغم این واقعیت که هیچ پیشرفت قابل توجهی برای دوج برنامه ریزی نشده است، اما همچنان شناخته شده ترین میم کوین است.

آینده دوج کوین هنوز یک راز است، با برخی شایعات در مورد گفتگوهای قبلی برای اثبات سهام شبکه، اما هیچ برنامه محکمی منتشر نشده است. قیمت آن از 0.0036 دلار در 1 ژانویه 2021 به بالاترین سطح تاریخ 0.74 دلار در 8 می، بیش از 20000 درصد افزایش یافت. از آن زمان، قیمت مطابق با بقیه بازار کریپتو کاهش یافته است و اکنون با قیمت 0.135 دلار معامله می شود.

🔶قیمت دوج به کجا خواهد رفت؟

قیمت دوج کوین در حال حاضر در 0.1366 دلار قرار دارد و با ادامه مبارزه با خرس ها، در محدوده بسیار محدودی قرار دارد. قیمت دوج در حال حاضر در پایین ترین محدوده این هفته معامله می شود و می تواند به پایین ترین سطح دوشنبه 0.1337 دلار برسد. از آنجایی که نمایه حجمی بازار نوسانات کمی را نشان می دهد، بسته شدن بالای 0.15 دلار آرگومان نزولی را باطل می کند. گاوها می توانند قلمروهای بیشتری را در منطقه 0.18 دلار تصرف کنند اگر قیمت دوج بتواند به 0.15 دلار برسد که منجر به افزایش 30 درصدی نسبت به قیمت فعلی می شود.

در زمان نوشتن دوج کوین با قیمت 0.135 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته تنها 0.08 درصد افزایش یافته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

11 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

11 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Vqexlc

1 ماه قبل
0
0

order clomipramine 50mg without prescription – remeron order buy sinequan without prescription

پاسخ

Bdwqub

3 هفته قبل
0
0

order generic hydrochlorothiazide 25 mg – zestril price buy zebeta online cheap

پاسخ

Grymmc

2 هفته قبل
0
0

viagra professional online ward – eriacta anxious levitra oral jelly wonderful

پاسخ