بنیانگذار SkyBridgeCapital, میگوید الگورند، بسیاری از رمز ارزهارا به چالش خواهد کشید

neda
2 سال قبل
دسته‌بندی نشده

بنیانگذار SkyBridge Capital آنتونی اسکاراموچی می گوید که الگورند رقبای پیشرو در صنعت کریپتو را به چالش خواهد کشید، درست مانند گوگل در روزهای اولیه اینترنت.

اسکاراموچی در مصاحبه ای جدید با Digital Asset News می گوید که سرمایه گذاری زیادی روی الگورند انجام می دهد زیرا فکر می کند جایگزین بسیاری از رقبای آن خواهد شد. الگورند یک بلاک چین اثبات سهام است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را برای خدمات مالی بسازند. هدف پلتفرم قرارداد هوشمند افزایش سرعت تراکنش با هزینه کمتر است. «من فکر می‌کنم در نهایت وقتی شرکت‌های بزرگ به سمت توکن‌سازی بازار می‌روند و شروع به کار در دنیای DeFi (مالی غیرمتمرکز) می‌کنند، به چیزی نیاز خواهند داشت که مقیاس‌پذیر و امن و غیرمتمرکز مانند الگورند باشد. لازم نیست نگران تورم باشید. الگوراند برای من آینده است. اسکاراموچی در مصاحبه‌ای در گزارش نیمه‌وقت CNBC در ماه دسامبر گفت که الگورند به طور بالقوه می‌تواند اتریوم، پلتفرم پیشرو قرارداد هوشمند امروز را تغییر دهد.

در زمان نگارش این مقاله، الگورند با قیمت 1.38 دلار معامله می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Wfiylf

1 ماه قبل
0
0

order ciprofloxacin 500mg generic – myambutol price purchase augmentin without prescription

پاسخ