بیت کوین پس از سومین افت هفتگی به 40 هزار دلار بازگشت

neda
2 سال قبل
اتریوم

پس از افت مجدد قیمت به زیر 41000 دلار ، بیت کوین واکنش خوبی نشان داد و در چند ساعت چند هزار دلار بازیابی کرد.

با این حال ، اکثر سکه های جایگزین همچنان با مشکلاتی روبرو هستند ، با چند مورد استثنا ، مانند DYDX ، که به بالاترین حد خود در تاریخ رسیده است.

از زمان افزایش بی ثباتی روز جمعه هنگامی که ارز دیجیتال اصلی پس از آخرین ممنوعیت چین تقریباً 4000 دلار ارزش خود را در چند دقیقه از دست داد ، این دارایی هیچ سود قابل توجهی را به همراه نداشت. برعکس ، با وجود تلاش های کوتاه بهبودی در روز شنبه ، خرس ها همچنان آن را به سمت پایین هل می دادند. در روز یکشنبه ، اولین افت هفتگی به 40،000 دلار رسید ، اما گاوها موفق شدند BTC را از سقوط به این سطح پایین نجات دهند.

پس از صعود به 42000 دلار ، افت قیمت دیگری دیروز رخ داد و بیت کوین بار دیگر به 40700 دلار سقوط کرد. در حال حاضر ، ارز دیجیتال تقریباً 2000 دلار بازیابی کرده و در حال حاضر بالای 42000 دلار است. ارزش بازار آن به 800 میلیارد دلار رسیده است و تسلط آن بر آلت کوین ها 42.5 درصد است.

اکثر سکه های جایگزین نیز در چند روز گذشته مقدار زیادی از ارزش خود را از دست داده اند. قیمت اتریوم از بالای 3100 دلار به حدود 2900 دلار رسید. دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از آن زمان متوقف شده و هنوز کمی بالاتر از آن سطح ایستاده است. به طور مشابه ، Cardano ، Ripple ، Dogecoin ، Polkadot و Avalanche از دیروز نسبتاً بی حرکت هستند. بایننس کوین ، سولانا و Uniswap سودهای ناچیزی داشته اند.

وضعیت مربوط به آلت کوین های کلاهک پایین و میانی برای چند سکه کمی متفاوت است. DYDX بار دیگر با افزایش 30 درصدی در روز ، سودآور بود. علاوه بر این ، این ارز در هفته بدلیل افزایش تقاضا برای DEX از کاربران چینی 100 درصد افزایش یافته است.

سقف بازار ارزهای دیجیتال تقریباً 70 میلیارد دلار در روز به دست آورد ، اما هنوز زیر 1.9 تریلیون دلار است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Oiyojr

1 هفته قبل
0
0

ivermectin 12 mg without prescription – eryc 500mg cheap order cefaclor 500mg capsules

پاسخ