بیت کوین پس از مدت ها از سطح حیاتی ۳۰ هزار دلار عبور کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

پس از هفته‌ها اقدام تاسف‌آور قیمت، بیت‌کوین نشانه‌هایی از بهبود را نشان می‌دهد. این ارز دیجیتال پیشرو در اوایل روز دوشنبه، ساعاتی پس از ثبت نهمین بسته قرمز هفتگی متوالی خود برای اولین بار، از سطح حیاتی 30000 دلار گذشت. قیمت 30,000 دلار به عنوان یک سطح حمایت روانی مهم برای بیت کوین از اوایل سال 2021 عمل کرده است. بیت کوین در ژوئیه 2021 برای مدت کوتاهی به زیر نقطه عطف سقوط کرد و سه ماه بعد به بالاترین سطح تاریخ به بالای 69,000 دلار رسید. با این حال، بیت کوین از نوامبر 2021 در حال کاهش است و سرانجام در اوایل این ماه برای دومین بار در طی یک هفته پر هرج و مرج که سقوط تررا باعث نابودی صنعت شد، به زیر 30000 دلار رسید.

عملکرد قیمت بیت کوین در ماه های اخیر در بحبوحه عدم اطمینان اقتصاد کلان توسط بسیاری دیگر از دارایی های رمزنگاری و سهام سنتی منعکس شده است. از زمانی که فدرال رزرو متعهد به افزایش نرخ بهره و اقدامات تشدید کننده کمی برای مهار افزایش نرخ تورم شد، ارزهای دیجیتال و بازارهای جهانی از فروش گرانی متضرر شدند. سهام غول‌هایی مانند آمازون و تسلا زیان‌های دو رقمی سنگینی (به ترتیب 34.8 و 36.6 درصد) داشته‌اند. ماه گذشته، نتفلیکس پس از گزارش کاهش تعداد مشترکین در یکی از بزرگترین سیگنال‌ها مبنی بر ترکیدن حباب فناوری بزرگ، در ماه گذشته رکورد زیان روزانه 38 درصدی را ثبت کرد. بازار کریپتو که در سال‌های اخیر در ارتباط نزدیک با سایر کلاس‌های دارایی معامله می‌شود، پس از ۷ ماه پیش از ۳ تریلیون دلار به ارزش حدود ۱.۳ تریلیون دلار سقوط کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Czmhyp

3 هفته قبل
0
0

order glucophage 500mg online – bactrim drug buy lincomycin without a prescription

پاسخ