بیت کوین کش به زیر سطح پشتیبانی 600 دلار حرکت می کند

neda
2 سال قبل
بیت کوین کش

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که خرس ها بر عملکرد قیمت دارایی تسلط دارند زیرا BCH به حرکت نزولی خود ادامه می دهد. 

از سوی دیگر ، بی ثباتی بازار و حجم معاملات ثبت شده در روزهای گذشته نسبت به آغاز ماه سپتامبر کاهش چشمگیری نشان داده است.

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس نزولی را در بازار مشاهده می کند زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده تغییرات منفی قیمت را ثبت می کنند. ارزهای اصلی شامل Elrond و EOS به ترتیب 6.89 و 6.42 درصد کاهش را ثبت کردند.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل قیمت۴ساعته بیت کوین کش سیگنال فروش را با 16 مورد از 26 شاخص فنی اصلی نشان می دهد که نشان دهنده حرکت نزولی برای BCH در بازه زمانی است.

 از سوی دیگر ، هیچ یک از شاخص ها از گاوها حمایت نمی کنند که نشان دهنده فعالیت خریداران کم در بازارها است. در عین حال ، ده شاخص خنثی باقی می مانند و از هیچ طرف بازار پشتیبانی نمی کنند. 

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بیت کوین کش این احساس را به اشتراک می گذارد و 14 شاخص را نشان می دهد که حمایت از خرس ها را در برابر دو شاخص نشان می دهد که نشان دهنده حرکت صعودی است. در همین حال ، ده شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی در زمان مطبوعات منتشر نمی کنند. احساس منفی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که BCH ممکن است یک شکست رو به پایین از کانال را مشاهده کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Rolcvz

1 ماه قبل
0
0

buy propecia 1mg without prescription proscar 1mg usa diflucan 200mg without prescription

پاسخ

Rhrzsk

3 هفته قبل
0
0

order retrovir 300mg sale – allopurinol drug

پاسخ