تحلیلگران می گویند لایت کوین 21٪ افزایش یافته است

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اخیراً ، تحلیلگر و تأثیرگذار معروف رمزنگاری “Coin Bureau” در مورد “یکی از قدیمی ترین سکه های فروش در بازار” صحبت کرده است. وی در یک ویدئوی YouTube (با عنوان: “لایت کوین: آیا LTC به طور جدی دست کم گرفته شده است؟) که در 18 مه منتشر شد ، وی توضیح داد که لایت کوین چیست ، چگونه کار می کند ، پشتیبانی حریم خصوصی آینده لایت کوین چیست، او قیمت را تجزیه و تحلیل کرد ، در مورد پتانسیل قیمت LTC صحبت کرد ، نکات مثبت و منفی لایت کوین را مورد بحث قرار داد ، نقشه راه لایت کوین را بررسی کرد و دیدگاه کلی خود را در مورد لایت کوین ارائه داد.

“علاوه بر سرمایه گذاران خرده فروشی ، LTC نیز طی چند ماه گذشته سهم نسبتاً منفی سازمانی خود را دیده است. بیشتر این پول از طریق Grayscale’s Litecoin Trust تأمین شده است ، که ظاهراً 80٪ از کل LTC استخراج شده در فوریه را خریداری کرده است. ” “اگر از خود می پرسید که چقدر LTC می تواند بالا برود ، این واقعا به LTC بستگی دارد. اگر BTC یک 2X یا 3X بکشد ، من فکر می کنم که در نهایت شاهد یک حرکت مشابه برای بسیاری از آلت های بزرگ ، از جمله LTC خواهیم بود … من می توانم بگویم LTC در پایان این بازار گاو به 1000 دلار برسد. “
“من پیش بینی می کنم که در ماه های آینده شاهد خبر های صعودی بیشتری در مورد لایت کیوت خواهیم بود ، و این همچنان LTC را به بالاترین حد خود می رساند.” “روی کاغذ ، لایت کوین یکی از بهترین ارزهای رمزپایه در بازار است.”

طبق داده های Crypto ، در حال حاضر (از ساعت 04:42 UTC در تاریخ 25 مه) ، لایت کوین در حدود 181.38 دلار معامله می شود ، که بیش از 21 درصد در دوره 24 ساعته گذشته است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Yvdqhz

3 هفته قبل
0
0

buy zidovudine 300mg sale – order allopurinol 300mg online

پاسخ

Znsgny

3 هفته قبل
0
0

order clomipramine 25mg sale – tofranil uk generic sinequan 75mg

پاسخ

Ftwcik

1 هفته قبل
0
0

buy azithromycin generic – ofloxacin cheap how to get ciprofloxacin without a prescription

پاسخ

Rymiqq

1 هفته قبل
0
0

how to get clindamycin without a prescription – cefixime ca buy chloramphenicol pill

پاسخ