داده های WhaleStats نشان میدهد که نهنگ ها درحال انباشت دوج کوین هستند

neda
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

داده های اخیر WhaleStats نشان‌میدهد که نهنگ ها در حال انباشت دوج کوین هستند و قیمت آن با سطح تاریخی 0.15 دلار معامله میشود.

نهنگ ها معمولاً در طول دوره های تثبیت تجمع می یابند. طبق داده‌های WhaleStats، دوج‌کوین میان 10 توکن برتر خریداری شده توسط نهنگ های بایننس اسمارت چین بازگشته است.

نهنگ های برتر BNB دارای ارزش 46,070,284 دلار یا 324,950,073 دوج هستند. قیمت دوج کوین بر اساس داده های CoinMarketCap، با 6.85 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته عملکرد بهتری داشته است.

دوج‌کوین ممکن است شاهد یک بازگشت صعودی باشد زیرا هنگامی که حمایت کلیدی 0.14 دلار را نشان داد، یک کندل در نمودار روزانه شکل گرفت. مهندس فناوری اطلاعات، بیلی مارکوس، یا شیبتوشی ناکاموتو، که در سال 2013 دوج کوین را پایه گذاری کرد، در اوایل فوریه در حالی که در مورد قیمت دوج کوین صحبت می کرد، بر اهمیت منطقه نزدیک به سطح 0.15 دلار تأکید کرد.

یکی از بنیانگذاران اظهار داشت که معامله با 0.73 دلار بالاترین قیمت تاریخ، بسیار کوتاه مدت بود. در روند صعودی، سطح 0.157 دلار همچنان یک مانع کلیدی برای گاوها باقی می ماند که در صورت افزایش فشار خرید، میتوانند به این سطح برسند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouy.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

11 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

11 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Ptldyq

2 ماه قبل
0
0

buy metronidazole medication – oral cleocin order zithromax pills

پاسخ

Oslmkj

1 ماه قبل
0
0

clozapine over the counter – clozaril us how to buy famotidine

پاسخ

Eksfbv

2 هفته قبل
0
0

viagra professional sing – avana shower levitra oral jelly online recognize

پاسخ