دوج کوین؛ ارز آینده اینترنت

neda
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دوج کوین مدتهاست که مورد علاقه رابینهود بوده است و مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آن معتقدند که این میم کوین آینده ای به عنوان واحد پول اینترنت دارد.

در یک پست اخیر در توییتر، ولاد تنف، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران اپلیکیشن تجاری رابین هود به اشتراک گذاشت که معتقد است دوج کوین می تواند به طور موثر به ارز آینده اینترنت تبدیل شود. مدیرعامل تعدادی از ویژگی‌هایی را فهرست کرد که این امکان را برای میم کوین فراهم می‌کرد، از جمله این واقعیت که دوج یکی از کمترین کارمزد تراکنش‌ها را دارد، بنابراین انتخاب آسانی برای پرداخت آنلاین است. با این حال، دستیابی به این موفقیت برای یک ارز دیجیتال که تنها دارای 40 تراکنش در ثانیه (TPS) است، زمانی که ساختارهای پرداخت رقیب ده‌ها هزار TPS را در یک بازه زمانی انجام می‌دهند، آسان نیست.

تنف توضیح داد که دوج کوین باید بتواند با غول هایی مانند ویزا که TPS فعلی آن 65000 است، رقابت کند تا بتواند شانس مبارزه داشته باشد. این به معنای افزایش عملکرد فعلی دوج تا حداقل 10000 برابر است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

11 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

11 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Dxkfmi

1 ماه قبل
0
0

retrovir 300 mg tablet – order zyloprim sale

پاسخ

Snxmzz

1 ماه قبل
0
0

order metformin 1000mg online – losartan pill order acarbose 25mg for sale

پاسخ