رشد ۵ درصدی بیت کوین در پی توئیت مرموز ایلان ماسک!

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ایلان ماسک که به خاطر توئیت‌های بحث‌برانگیز، مرموز و پیشگویانه‌اش شناخته می‌شود، همچنان یکی از تأثیرگذارترین شخصیت‌ها در صنعت ارزهای دیجیتال است. اعضای جامعه کریپتو دو پست جالب را برجسته کردند که می تواند به شروع و پایان یک بازار نزولی اشاره کند.

در 13 نوامبر 2021، زمانی که بیت کوین تقریباً 70000 دلار معامله می شد، ایلان ماسک یک توییت مرموز را بدون هیچ توضیحی منتشر کرد. این تصویری از شخصیت معروف دی سی کامیکس به نام دکتر منهتن بود که روی مریخ نشسته و به پرتگاه نگاه میکرد. پس از آن پست، بیت کوین تقریباً 50 درصد از ارزش خود را در کمتر از سه ماه از دست داد و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی میلیاردها ارزش سرمایه را از دست داد.

در 28 مه، ایلان ماسک تصویر مشابهی از دکتر منهتن در حال حاضر در مقابل دوربین به اشتراک گذاشت که باعث انبوهی از نظرات شد و نشان داد که ماسک به معکوس شدن بازار ارزهای دیجیتال اشاره می کند. این نظریه پس از افزایش ۵ درصدی بیت کوین در این هفته “تأییدیه” خود را دریافت کرد.

علیرغم افتتاح موفقیت آمیز هفته، بیت کوین هنوز به اندازه کافی افزایش نیافته است که بتواند یک معکوس کامل را در نظر بگیرد و حتی از کانال تثبیت تشکیل شده از ابتدای ماه می عبور نکرده است. در حالی که هیچ راهی وجود ندارد که به طور قطعی بگوییم که آیا ماسک فقط در پیش‌بینی نقاط معکوس در بیت‌کوین خوش شانس است یا خیر، هنوز نمی‌توان انکار کرد که این میلیارد ممکن است بینش‌هایی درباره حرکت‌های آتی صندوق‌های ثروت بزرگ و سایر سرمایه‌گذاران نهادی داشته باشد. . در زمان انتشار، بیت کوین با 4 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 30600 دلار رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید