ریزش بیت کوین باعث لیکویید شدن ۷۱ هزار تریدر شد

pouyam exchange
1 سال قبل
بیت کوین

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۶،۰۵

مدت مطالعه : ۸ دقیقه

بزرگترین رمزارز جهان به دنبال بیانات رئیس فدرال رزرو ایالات متحده کف حمایتی خود را از دست داد. کاهش ارزش این رمزارز بدان معنی است که بازارها برای اظهارات سختگیرانه و تند جروم پاول آماده نبودند.

بیت کوین درحال حاضر با قیمت 20674.51 دلار معامله می شود و حجم معاملات روزانه آن ، 43 میلیارد دلار است. ارزش رمزارز نسبت به روز گذشته ، 6 درصد کاهش یافته است.ارزش معاملات کل بازار رمزارزها به زیر 1 تریلیون دلار افت پیدا کرده و نسبت به روز گذشته با کاهش 4.11 درصدی روبه رو شد.

71726 معامله‌گر در این روز، لیکوئید شدند که مجموع ارزش این پوزیشن های معاملاتی به 237.07 میلیون دلار رسید.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو طی سخنرانی خود در نشست اقتصادی سالانه فدرال رزرو در جکسون هول، وایومینگ، پیش بینی کرد که اعمال سیاست های پولی سختگیرانه احتمالا برای مدتی مورد نیاز خواهد بود.

آقای پاول همچنین عنوان کرد:
“ثبات مجدد قیمت ها برای مدتی زمان خواهد بود و این نیازمند به کارگیری ابزارهای ما است تا تقاضا و عرضه را به تعادل بهتری برسانیم.”

ارزش بزرگترین پوزیشن معاملاتی لیکوئید شده ، 1.91 میلیون دلار بود که با جفت ارز BTC-PERP در صرافی FTX قرار داشت.

روند نزولی بیت کوین فعلا ممکن است تداوم داشته باشد ، به طوری که یک اندیکاتور مومنتوم درنمودار هفتگی احتمالاً برای نخستین بار   در بیش از سه سال گذشته ، یک سیگنال خرسی صادر کند.

انتظار می‌رود میانگین متحرک ساده 50 هفته‌ای (SMA) بیت کوین که درحال حاضر روبه پایین است ، به زیر میانگین متحرک ساده 100 هفته ای برسد. در این صورت ،  نخستین الگوی تقاطع خرسی از فوریه 2019(بهمن 1397) در نمودار بیت کوین شکل می گیرد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Vtbozq

1 ماه قبل
0
0

ivermectin 3mg over counter – buy aczone gel order tetracycline 250mg without prescription

پاسخ

Pjzlxt

3 هفته قبل
0
0

order retrovir 300mg without prescription – biaxsig cost how to buy allopurinol

پاسخ