سامسونگ ، بدنبال راه اندازی صرافی کریپتو

pouyam exchange
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تاریخ ۱۴۰۱،۰۶،۰۱

مدت مطالعه : ۷ دقیقه

طبق گزارش‌ها، شرکت‌های اوراق بهادار کره جنوبی تمرکز خود را بر روی صنعت کریپتو معطوف کرده‌اند و قصد دارند در نیمه اول سال 2023 صرافی های دارایی دیجیتال راه‌اندازی کنند. چنین شرکت‌هایی عبارتند از Mirae Asset Securities و Samsung Securities.

تنظیم‌کننده‌های مالی داخلی در چند سال گذشته نسبت به نهادهای مرتبط با رمزارز بسیار سخت‌گیرانه عمل کرده‌اند. سال گذشته، به دلیل الزامات اجباری که واحد اطلاعات مالی(FIU) اجرا کرد، بیش از 60 مرکز تجاری فعالیت خود را متوقف کردند.

موج جدیدی از مبادلات رمزنگاری در کره جنوبی

یک رسانه محلی فاش کرد که هفت شرکت بزرگ اوراق بهادار کره جنوبی قصد دارند در ماه های اول سال آینده صرافی های ارز دیجیتال ایجاد کنند. اخیراً این نهادها با ناظران پولی داخلی همکاری می کنند که تا پایان سال 2022 مجوز چنین فعالیت هایی را دریافت کنند.

یکی از مقامات یکی از این شرکت ها گفت: “در حال حاضر، بحث های لازم برای تاسیس در حال نهایی شدن است.”

دو مورد از این شرکت ها Mirae Asset Securities و Samsung Securities هستند. برای معرفی پلتفرم رمزارز خود، اولی قصد دارد یک شرکت تابعه تحت مشاوره دارایی Mirae (یک سازمان وابسته) ایجاد کند. پس از انتشار، صرافی خدمات معاملاتی بیت کوین و اتر و همچنین معامله با توکن های غیرقابل تغییر(NFT) را ارائه می دهد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

8 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

8 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Yfbnkp

11 ماه قبل
0
0

order ondansetron 8mg online cheap amoxil price buy generic sulfamethoxazole

پاسخ