علت ورشکستگی 3AC چه چیزی بود؟

pouyam exchange
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۴،۳۱

ساعت : ۱۸

بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری رمزارزی Three Arrow Capital (3AC) که در هفته اول جولای (اواسط تیر) اعلام ورشکستگی کرده بود، سرانجام پس از پنج هفته بی اطلاعی از محل سکونت دوباره ظاهر شدند.

در مصاحبه ای با بلومبرگ، سو ژو (Su Zhu) و کایل دیویس (Kyle Davies)، دو بنیانگذار این صندوق تامینی کریپتو، اعتراف کردند که اعتماد بیش از حد ناشی از بازار صعودی در چند سال اخیر، جایی که وام دهندگان شاهد افزایش ارزش داراریی های خود به دلیل تامین مالی شرکت هایی مانند آنها بودند، منجر به مجموعه ای از تصمیمات بد شد که باید از آنها اجتناب می‌کردند.

ژو همچنین صمیمیت خود را با بنیانگذار ترا یعنی دو کوون (Do Kwon) فاش کرد و ادعا کرد که به نظر او این شرکت قرار بود کارهای بزرگی را انجام دهد. او اعتراف کرد که نزدیکی این شرکت به ترا باعث شد که برخی از زنگ خطرهای مربوط به خود را نادیده بگیرند، که در نهایت منجر به صفر شدن سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون دلاری آنها شد. 

این دو بنیانگذار ادعا کردند که سرمایه گذاری LUNA (که اکنون به عنوان Luna Classic LUNAC شناخته می‌شود) مطمئناً یک شکست برای این شرکت بوده است. با این حال، مشکل واقعی زمانی شروع شد که بیت کوین به زیر ۲۰،۰۰۰ دلار سقوط کرد و دسترسی به اعتبار اضافی برای شرکت غیرممکن شد. ژو ادعا کرد که حتی پس از فروپاشی LUNA، فعالیت آنها مثل همیشه بود و توضیح داد:

«در طول آن دوره، ما طبق معمول به کار خود ادامه می‌دادیم. اما بله، پس از آن روز، زمانی که بیت کوین از ۳۰،۰۰۰ دلار به ۲۰،۰۰۰ دلار رسید، این برای ما بسیار دردناک بود. و در نهایت به نوعی میخ در تابوت تبدیل شد.»
هنگامی که از بنیانگذاران درباره محل سکونت و دلیل مخفی شدن آنها جویا شدند، یک سری تهدید به مرگ را دلیل مخفی شدن خود عنوان کردند. این دو مکان فعلی خود را فاش نکردند اما گفتند که در حال نقل مکان به دبی هستند.

آنها هر گونه اتهامی مبنی بر بیرون کشیدن پول قبل از ورشکستگی 3AC را رد کردند و همچنین درباره خرید قایق ۵۰ میلیون دلاری که در پرونده اخیر دادگاه فاش شده بود، شفاف سازی کردند. ژو گفت که این قایق “بیش از یک سال پیش خریداری شده و برای ساخت و استفاده در اروپا راه اندازی شد” و افزود که این قایق “دارای یک محاکمه مالی کامل است.”

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Auurat

1 ماه قبل
0
0

valacyclovir over the counter – buy valtrex zovirax 400mg us

پاسخ

Gdwrfs

3 هفته قبل
0
0

order generic glycomet 500mg – ciprofloxacin us buy generic lincocin over the counter

پاسخ

Hqffbd

6 روز قبل
0
0

order desloratadine 5mg online cheap – flixotide drug purchase ventolin inhalator online cheap

پاسخ