غول بانکی بریتانیایی: اتریوم میتواند در بلند مدت به ۳۵ هزار دلار برسد

neda
1 سال قبل
اتریوم

به گزارش بیزینس اینسایدر، جفری کندریک، رئیس تحقیقات کریپتو در غول بانکی بریتانیایی استاندارد چارترد، می‌گوید که قیمت اتریوم همچنان می‌تواند در بلندمدت به هدف 35000 دلاری برسد. 

بانک سرمایه گذاری پیشرو بریتانیا برای اولین بار در سپتامبر گذشته هدف بسیار خوش بینانه ای را اعلام کرد. در آن زمان، بازار ارزهای دیجیتال پس از یک اصلاح جزئی، در حال آماده شدن برای شروع یک رشد بزرگ دیگر بود. در ماه سپتامبر، کندریک اظهار داشت که بیت کوین در اوایل سال 2022 در حدود 100000 دلار به اوج خود می رسد. در زمان انتشار، بیت کوین زیر سطح 39000 دلار معامله می شود و همراه با سهام ایالات متحده ضعیف عمل می کند.

محقق اصلی ارزهای دیجیتال استاندارد چارترد به این واقعیت اشاره می‌کند که علیرغم فروش، پول سازمانی همچنان به ارزهای دیجیتال سرازیر می‌شود. کندریک می گوید که قیمت اتر احتمالاً از تغییر آینده به اثبات سهام سود خواهد برد. 

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، انتظار می رود که ارتقای شبکه مورد انتظار در اواخر سال جاری پس از یک سری تاخیر انجام شود.

 در ماه اکتبر، مدیر عامل استاندارد چارترد، بیل وینترز، گفت که کریپتو برای ماندن اینجاست. او گفت که به دلیل اینکه بانک‌های مرکزی سیاست‌های پولی خود را آزمایش می‌کنند، سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال غیرفیات برای مردم کاملاً عاقلانه است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Psfolt

3 هفته قبل
0
0

buy glycomet pills for sale – septra cheap lincocin 500 mg generic

پاسخ

Jptlow

3 هفته قبل
0
0

retrovir 300mg ca – order zyloprim pills

پاسخ