قیمت توکن FTX هفته گذشته 20 درصد افزایش یافت ، آیا FTT بایننس کوین بعدی است؟

neda
2 سال قبل
بایننس کوین

FTX Token (FTT) ستون اکوسیستم FTX است. مبادله FTX طی سال گذشته همراه با رمز بومی خود ، FTT ، به سرعت در حال رشد بوده است. 

FTT با افزایش قیمت ها همراه با استفاده از پلتفرم FTX ، در طول سال افزایش چشمگیری داشته است. FTT تخفیف هزینه ای را به دارندگان توکن می دهد و همچنین فرصت سهام FTT را فراهم می کند که مزایای زیادی دارد.

از ابتدای ماه سپتامبر ، قیمت FTT دارای انفجار تا ATH بوده است. از اول ماه، FTT بیش از 55 درصد افزایش یافته است و از 2 روز پیش به حداکثر 80 درصد رسیده است.

در زمان نگارش این مقاله ، قیمت در تلاش است تا منطقه اصلی مقاومت خود را بین 75 تا 78 دلار بازیابی کند. اگر این امر موفقیت آمیز تلقی شود ، احتمالاً توکن FTX (FTT) به بالای 80 دلار خواهد رسید.

از ابتدای ماه ، قیمت بالای 50MA به خوبی حفظ شده است. از این MA می توان به عنوان یک معیار خوب برای تعیین اینکه آیا قیمت FTT در روند صعودی است یا نه استفاده کرد. در زمان نگارش این مقاله ، FTT با روند پایینی تشکیل کانال خود درگیر است و درست در زیر این روند 50MA قرار دارد.

در حالی که به RSI Stochastic نگاه می کنیم ، می بینیم که قدرت در منطقه فروخته شده نزدیک به 2 روز است. قدرت باید به سرعت از این منطقه خارج شود و مقدار 20 را بشکند تا خود را از نزول بیشتر نجات دهد. MA های MACD از ابتدای ماه بالاتر از 0 بوده اند. این نشانه صعودی نیست زیرا این MA ها همیشه راه خود را به مقدار صفر در حداقل باز می یابند. بازگشت از مقدار 0 به احتمال زیاد FTT را برای بازگشت به منطقه مقاومت اصلی خود راه اندازی می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Njudrx

3 هفته قبل
0
0

glycomet 1000mg sale – baycip oral lincocin 500 mg generic

پاسخ

Tbyfux

3 هفته قبل
0
0

zidovudine 300 mg without prescription – avapro pills cost zyloprim 100mg

پاسخ

Mtujyz

3 هفته قبل
0
0

buy clozapine without a prescription – cost tritace order famotidine without prescription

پاسخ

FloydBoole

2 روز قبل
0
0

reputable mexican pharmacies online: mexican pharmacy – purple pharmacy mexico price list

پاسخ