لایت کوین تا نیمه شب از ۱۸۰ دلار عبور میکند

neda
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته لایت کوین دیروز کمی صعودی بود. در ساعات پایانی دیروز ، خرس ها یک کانال نزولی را چرخاندند. با این حال ، در پنج دقیقه اول در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز لایت کوین ، گاوها کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت ها را بالاتر بردند. 

کانال صعودی با مقاومت قوی در 172 دلار به پایان رسید. قیمت لایت کوین متغیر بود و اغلب در شکل سر و شانه معامله می شد زیرا بسیاری از فروشندگان در بازار LTC/USD بودند. گاوها روی میز طراحی بودند و برنامه هایی برای تغییر روند نزولی داشتند. یک ساعت پس از شروع نمودار روزانه ، گاوها در کمترین سطح روزانه 169.1 دلار سد مهمی ایجاد کردند. از آن زمان ، گاوها کنترل بازار را در دست داشتند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته لایت کوین نشان داده است که محدوده معاملات روزانه LTC/USD از پایین ترین سطح روزانه 168 دلار-174 دلار شروع می شود. چنین دامنه وسیعی نشان دهنده افزایش نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات لایت کوین 5 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 2.3 میلیارد دلار است. در زمان نوشتن این مقاله لایت کوین در رتبه 16 با تسلط 0.55 درصدی در بازار و در مجموع 11 میلیارد دلار سرمایه بازار قرار دارد.

در نمودار قیمت چهار ساعته ، کندل های سبز بیشتر از کندل های قرمز هستند که نشان می دهد روحیه بازار خوش بینانه است. به نظر می رسد LTC/USD در یک الگوی سر و شانه قرار دارد ، که معامله گران آن را یک روند صعودی می دانند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Tplhhy

1 هفته قبل
0
0

buy desloratadine 5mg pill – flixotide uk albuterol inhalator without prescription

پاسخ

FloydBoole

2 روز قبل
0
0

medicine in mexico pharmacies: mexican pharmacy – medication from mexico pharmacy

پاسخ

Drfwgn

5 ساعت قبل
0
0

buy rybelsus sale – glucovance purchase desmopressin sale

پاسخ