نظر مدیرعامل جدید مایکرواستراتژی درمورد بیت کوین چیست؟

pouyam exchange
1 سال قبل
بیت کوین

تاریخ :۱۴۰۱،۰۵،۲۹

ساعت : ۱۴:۰۰

مدیر عامل جدید شرکت MicroStrategy، فونگ لی Phong Le، از تصمیم مایکل سیلور برای نگهداری بیت کوین در ترازنامه شرکت حمایت کرده است.

فونگ لی روز سه‌ شنبه در کنفرانسی که با حمایت بانک سرمایه‌ گذاری Canaccord Genuity برگزار شد، گفت که قبل از خرید اولین بیت کوین در آگوست 2020 (مرداد 1399)، مایکرواستراتژی خرید اوراق بهادار دولتی، اوراق قرضه شرکتی، طلا، کالاها، املاک و مستغلات و حتی آثار هنری را در نظر گرفته بود.

لی گفت، با این حال، دارایی های دیجیتال همچنان نیز در گفتگوهای مدیریتی شرکت وجود دارد. او با توضیح اینکه چرا بیت کوین انتخاب شد، گفت: «ما در هسته مدیریت خود ابتکار عمل داریم، به عبارتی ما مبتکر هستیم.»

لی به مخاطبان یادآور شد که در سپتامبر 2020 (شهریور 1399)، مایکرواستراتژی یک حراج هلندی برگزار کرد و به سرمایه‌ گذارانی که علاقه‌ ای به استراتژی بیت‌ کوین نداشتند، راهی برای خروج از طریق پرداخت 15 درصد حق بیمه به قیمت سهام در آن زمان ارائه داد. لی گفت که تنها 60 میلیون دلار سهام مناقصه شد که بسیار کمتر از 250 میلیون دلاری بود که شرکت انتظار داشت.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Eecxhf

1 ماه قبل
0
0

where to buy ciprofloxacin without a prescription – order cipro sale amoxiclav generic

پاسخ

Zdmtun

3 هفته قبل
0
0

buy glucophage 1000mg generic – bactrim 480mg uk how to get lincomycin without a prescription

پاسخ