همکاری کاردانو با چین لینک برای توسعه قراردادهای هوشمند

neda
2 سال قبل
چین لینک

تیم کاردانو به تازگی یک پست وبلاگی منتشر کرده است و اعلام کرده که با Chainlink همکاری میکند که منجر به توسعه Chainlink می شود.

این کار به توسعه دهندگان کمک می کند تا قراردادهای هوشمندی را برای برنامه های Cardano DeFi ایجاد کنند. این همکاری در نشست کاردانو امروز ، 25 سپتامبر اعلام شد.

شبکه های اوراکل Chainlink داده ها را به شبکه های بلاک چین ارائه می دهند و به قراردادهای هوشمند اجازه می دهند با نتایج انتخابات ، آمار ورزش ، نرخ ارزهای رمزنگاری شده و غیره کار کنند. آنها همچنین می توانند داده های آب و هوا را نیز اجرا کنند (Chainlink در حال حاضر با برخی از شرکت های fintech همکاری می کند که بیمه پارامتریک را به آفریقای جنوبی ارائه می دهند. ) و انواع دیگر داده ها.

اوراکل های Chainlink به اجرای قراردادهای هوشمند ترکیبی در هر شبکه DLT کمک می کند. در حال حاضر ، Chainlink میلیاردها دلار در برنامه های DeFi ، برنامه های بازی ، سیستم عامل های مربوط به بیمه و سایر صنایع برتر تأمین می کند.

ادغام این اوراکل ها در Cardano DLT به تیم های توسعه دهنده امکان می دهد داده های درجه یک موسسه ارائه شده توسط Chainlink را در قراردادهای هوشمند خود ارائه دهند. اوراکل ها از برنامه های پیش بینی که با داده های ورزشی و داده های آب و هوایی لازم برای برنامه های بیمه پارامتری سروکار دارند پشتیبانی می کنند. آنها از طریق مشارکت های متعدد در حوزه بازی های جمع آوری شده و مجموعه های دیجیتال مانند NFT و غیره استفاده خواهند شد.

بنیانگذار IOHK چارلز هاسکینسون اظهار داشت که اوراکل های Chainlink برای قراردادهای هوشمند پیشرفته ضروری هستند و داده های واقعی را در اختیار بلاک چین کاردانو قرار می دهند. وی تأکید کرد که کاردانو قصد دارد بهترین ابزارها را برای توسعه دهندگان برای ایجاد راه حل هایی که کاربرد واقعی آنها را دارد در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. هاسکینسون معتقد است که ادغام اوراکل Chainlink همچنین پایه کاملی برای اکوسیستم DeFi در کاردانو فراهم می کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Iuzuyr

1 ماه قبل
0
0

ivermectin 6 mg stromectol – cefixime price tetracycline 500mg over the counter

پاسخ

Jsctdj

1 هفته قبل
0
0

order zithromax 500mg without prescription – floxin buy online order ciprofloxacin 500mg online cheap

پاسخ