چین لینک برای دارندگان خود شروع به سود آوری کرده است

neda
2 سال قبل
چین لینک

از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال پس از جشن سال نو و آخر هفته با بهبودی جزئی مواجه است، برخی توکن‌ها مانند چین لینک با رشد 31 درصدی در پنج روز گذشته بهبودی قوی را نشان می‌دهند.

پس از شروع اصلاح 50 درصدی در ماه نوامبر، اکثریت شبکه این دارایی همچنان ضرر میکرد. پس از پامپ کوتاه‌مدت توکن، نسبت سود/زیان تحقق‌یافته در شبکه تغییر کرد و اکثر معامله‌گران در شبکه LINK را با سود نگه داشتند. همین داده‌ها توسط یک شاخص از داده‌های زنجیره‌ای دیگر، IntoTheBlock، تأیید شد که 57 درصد از دارندگان چین لینک از موقعیت‌های خود سود می‌برند. در زمان انتشار، تنها 32 درصد از سرمایه گذاران دارای LINK ضرر داشتند و 12 درصد در حال شکست هستند. نسبت سود و زیان شبکه گاهی اوقات توسط معامله گران برای تعیین شرایط فعلی بازار مشابه اندیکاتور RSI استفاده می شود. هر زمان که بخش بزرگی سود می برد، معامله گران تمایل دارند از وارد کردن یک توکن یا یک سکه اجتناب کنند. هر زمان که اکثریت تصمیم به کسب سود بگیرند، ممکن است بازار با نوسانات غیرمنتظره برخورد کند. عملکرد بازار لینک طبق داده های TradingView، چین لینک با افزایش 31 درصدی در پنج روز گذشته وارد مرحله رشد دیگری شده است. پیش از این، لینک تقریباً 50 درصد از ارزش خود را از دست داد و در اواسط دسامبر به پایین ترین سطح خود رسید. در چشم انداز بلندمدت، چین لینک در محدوده ای حرکت می کند که در سپتامبر 2021 شکل گرفت. در طول دوره حرکت در محدوده، لینک دو بار به منطقه 35 دلاری رسیده است و سپس به طور متوسط ​​45٪ دو بار عقب نشینی کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Jrwshc

3 هفته قبل
0
0

zidovudine without prescription – zyloprim 100mg tablet

پاسخ