چین لینک در 24 ساعت گذشته بیشترین معامله را در بین نهنگ های اتریوم داشته است

neda
2 سال قبل
چین لینک

بر اساس سرویس ردیابی Whalestats, چین لینک تبدیل به پرمعامله ترین ارز رمزنگاری شده در بین 1000 کیف پول بزرگ اتریوم شده است. حجم توکن تقریباً 2 میلیون دلار بود و در 24 ساعت گذشته، نهنگ‌ها بیشتر از توکن‌های معروف دیگری مانند SHIB، CRO، OKB و غیره، چین لینک را معامله کردند.

با توجه به رهبران هلدینگ، چین لینک با 380 میلیون دلار دارایی در میان بزرگترین کیف پول های شبکه، در جایگاه ششم باقی ماند. در هفته گذشته، نهنگ ها به دلیل اصلاح بازار جهانی که در هر دو بازار بیت کوین و آلت کوین رخ داد، از اکثر موقعیت های باز شده قبلی خود خارج شدند.

محبوب ترین توکن برای نهنگ ها همچنان توکن شیبا اینو باقی مانده است. متأسفانه برای دارندگان LINK، توکن بیش از 7 درصد از ارزش خود را از دست داد در حالی که در آخر هفته تقریباً 9 درصد به دست آورد. ادامه فروش ممکن است به اقدام قیمت بیت کوین مرتبط باشد. طلای دیجیتال نیز در آخر هفته حدود 4 درصد از دست داد. برخی از تحلیلگران خاطرنشان می کنند که اصلاح بازار ارزهای دیجیتال ممکن است با ریسک جهانی بازارهای مالی مرتبط باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

10 ماه قبل

خبر خوب برای بیت کوین

سهم بیت‌کوین از بازار، با افزایش سرمایه‌گذاری به‌عنوان یک پناهگاه امن در پی بحران‌هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX و سخت‌گیری‌های...

10 ماه قبل

نتیجه دادگاه ریپل و sec

گارلینگ‌هاوس باور دارد که اسناد فاش شده اخیر، موسوم به اسناد هینمن (Hinman)، نشان می‌دهد که SEC به طور عمدی...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Pnzujf

1 ماه قبل
0
0

ciprofloxacin price – baycip cheap where to buy augmentin without a prescription

پاسخ

Cwmjgq

3 روز قبل
0
0

buy prandin 2mg sale – pill prandin buy generic empagliflozin 25mg

پاسخ