burger king کمپین NFT خود را راه اندازی میکند

neda
1 سال قبل
NFT

بازار NFT Sweet روز سه شنبه با غول فست فود Burger King همکاری کرد.

Burger King وارد رقابت NFT شده است و کمپین جدید کاملاً متفاوت از سایر مفاهیم NFT است.

ابتکار Burger King “Keep It Real Meals” کدهای QR را نشان می دهد که نزدیک به شش میلیون جعبه غذا متصل است. اسکن کدهای QR یک مجموعه دیجیتالی را باز می کند و جمع آوری آنها می تواند به باز کردن قفل NFT های پاداش منجر شود.”

در این کمپین سه فرد مشهور از جمله شخصیت رسانه های اجتماعی آمریکایی LILHUDDY ، خواننده برزیلی آنیتتا و خواننده ، ترانه سرا و کارآفرین آمریکایی ، Nelly حضور خواهند داشت. برخی از پاداش های بازشدنی دارای ابزارهای جالبی هستند مانند امکان تماس تلفنی با یکی از افراد مشهور کمپین.

در این اطلاعیه توضیح داده شده است: “مهمانان می توانند از بین سه جعبه Keep It Real Meal که توسط Nelly ، Anitta و LILHUDDY تنظیم شده اند ، در رستورانهای شرکت کننده برگر کینگ ایالات متحده که در دسترس هستند ، تا زمان اتمام عرضه یکی را انتخاب کنند.”

هنگامی که مهمانان کد QR جعبه Real Meal یک هنرمند را اسکن می کنند ، به یکی از سه نوع مختلف یکی از سه قطعه بازی کلکسیون NFT یکی از آنها تعلق می گیرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.