"/>

Crypto Lender Babel Finance 40 میلیون دلار از سرمایه گذاران به دست می آورد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Babel Finance از طریق سرمایه گذاران بزرگ 40 میلیون دلار جمع آوری کرد.
با این سرمایه گذاران جدید ، بابل قصد دارد تجارت خود را گسترش دهد.

Babel Finance ، یک شرکت چینی وام دهنده رمزنگاری ، به تازگی 40 میلیون دلار از برخی سرمایه گذاران مشهور درآمد کسب کرده است. Babel Finance کاملا در فضای رمزنگاری سرو صدا ایجاد کرده است.
تاکنون خدمات خود را به بیش از 500 مشتری نهادی وام داده است. مورسو ، سرویس اصلی وام دهی آن ، به 2 میلیارد دلار وام فعال رسیده است.
در مراحل اولیه جذب سرمایه ، این سرمایه گذاری توسط Dragonfly Capital ، Sequoia Capital China و Zoo Capital هدایت می شد. بعداً ، BAI Capital و Tiger Global به این طرح پیوستند. جدیدترین موارد اضافه شده به این سرمایه گذاری ، بابل را در گسترش آن در سراسر آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی یاری خواهد کرد.

علاوه بر این ، یانگ گفت که بیت کوین زمانی ، “نوعی دارایی آلت” بود.
با این حال ، از آنجا که سقف آن به 1 تریلیون دلار رسید ، یانگ معتقد است که مردم اکنون خیالشان از این که BTC به عنوان یک کلاس دارایی مناسب است راحت است.
از زمان تاسیس در سال 2018 ، بابل به طور فعال بازار رمزنگاری ها را جستجو کرده است تا بهترین خدمات ممکن را به بازار نسبتاً جدید ارائه دهد.
رونق فعلی دارایی های دیجیتال خواستار بلندی شرکت بود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.