eBay بازار آنلاین، اجازه فروش NFT ها را می دهد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

یک نماینده گفت که eBay “قابلیت های جدیدی را که مجموعه های هدایت شده توسط بلاک چین را به سیستم عامل وارد می کند” اضافه خواهد کرد.

بازار آنلاین eBay مزایده هایی را برای نشانه های غیرقابل استفاده یا NFT به سیستم عامل خود معرفی کرده است.
بر اساس گزارش رویترز ، کاربران eBay که معیارهای خاصی را در این سیستم عامل دارند مجاز به درج لیست NFT هستند.
این شرکت افزود که در آینده سیاست ها و ابزارهای مربوط به مجموعه های دیجیتال را گسترش می دهد.
جوردن سویتنام ، معاون ارشد آمریکای شمالی eBay گفت: “در ماه های آینده ، eBay قابلیت های جدیدی اضافه می کند که مجموعه های هدایت شده توسط بلاکچین را به سیستم عامل ما وارد می کند.” این گزارش تقریباً دقیقاً یک هفته پس از اینکه مدیر اجرایی جیمی ایانون گفت این پلتفرم “در جستجوی فرصت ها” برای فعال کردن NFT ها در سیستم عامل “به روشی آسان” است ، ارائه می شود. مدیر عامل شرکت گفت که خریداران و فروشندگان قبلاً قادر به معامله با NFT در eBay بودند اما این سیستم عامل هنوز روند کار را ساده نکرده است.
Iannone در آن زمان گفت که این شرکت همچنین در حال معرفی گزینه های پرداخت رمزنگاری است. مدیران اجرایی در بازار آنلاین قبلاً اشاره کرده بودند که eBay می تواند پذیرای پرداخت های رمزنگاری باشد.
سه سال پیش ، یک معاون ارشد رئیس شرکت گفت که eBay “به طور جدی” در نظر دارد ادغام Bitcoin (BTC) را به عنوان روش پرداخت در سیستم عامل خود قرار دهد. هزاران پروژه با NFT در چند ماه گذشته در فضای رمزنگاری منفجر شده اند و ظاهراً از نمونه فروش چند میلیون دلاری آثار هنری دیجیتال در بازارهای آنلاین پیروی می کنند.
معرفی توکن ها به بازاری مانند eBay با حدود 187 میلیون خریدار فعال این پتانسیل را دارد که این دیوانگی را برای مدت طولانی تری ادامه دهد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.