ETF بیت کوین تایید شد، اکنون حرکت بعدی چیست؟

neda
1 سال قبل
بیت کوین

تصویب صندوق معاملاتی بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده محقق شد. معامله گران مختلف در فضای رمزنگاری ، کمتر از یک دهه سعی کرده اند از تنظیم کننده آن کشور (SEC) چراغ سبز دریافت کنند.

دستاورد بزرگ برای صنعت رمزنگاری ، احساس سرخوشی در بازار وجود آورد زیرا بیت کوین به بالاترین سطح خود در 24 ساعت گذشته یعنی 63000 دلار رسیده است. از آن زمان تا کنون اصلاحاتی صورت گرفته است ، اما قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله همچنان در شمال 61000 دلار معامله می شود. شرکت سرمایه گذاری QCP Capital در مورد تأیید ETF بیت کوین اظهار نظر کرد.

همانطور که توسط NewsBTC گزارش شده است ، محصولات سرمایه گذاری معاملات آتی بیت کوین بورس تجارت شیکاگو (CME) را دنبال خواهند کرد. بنابراین ، برخی استدلال کرده اند که این محصول ضعیف اجرا می شود و به نفع وال استریت و موسسات است.

QCP Capital گفت: تصویب ETF بیت کوین یک پیشرفت مثبت است. به هر حال ، یک قدم پیشرونده از سوی تنظیم کننده برای بیت کوین و به طور کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده خوب است. بر خلاف نظر مخالفان ETF بیت کوین ، QCP Capital معتقد است که این محصول به دلیل ویژگی هایی که دارد ، سرمایه گذاران نهادی را به حاشیه می برد. بنابراین ، بخش خرده فروشی ایالات متحده می تواند بازیگر اصلی باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.