ر"/>

$ ETH- $ BTC در بالاترین سطح از آگوست 2018

sarah
1 سال قبل
اتریوم

روز پنجشنبه (22 آوریل) ، Ethereum ($ ETH) به بالاترین قیمت خود در بیت کوین ($ BTC) – 0.047284 – در صرافی رمزگذاری Binance در ساعت 14:41 UTC رسید. این بالاترین سطحی است که ETH-BTC از 19 آگوست 2018 در آن معامله شده است.

نمودار پنج روزه ETH-BTC (Binance) توسط TradingView

آرتور چونگ بنیانگذار و مدیر نمونه کارها در شرکت سرمایه گذاری DeFi ، مستقر در سنگاپور ، DeFiance Capital ، گفت که او معتقد است به زودی ETH-BTC به 0.1 خواهد رسید.

صحبت از فشار تأمین ، یکی از مواردی که فشار بر اتریوم را کاهش می دهد ، در زنجیره Beacon ETH 2.0 قرار دارد و خیلی به جاست که امروز Bitstamp اعلام کرد که این سرویس را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

Jospeh Young ، تحلیلگر و روزنامه نگار Crypto گفت که با توجه به رسیدن بیت کوین به پایین ترین سطح خود از ژوئیه 2018 ، اتریوم یک فصل آلت را رهبری می کند.

Michaël van de Poppe یکی دیگر از تحلیلگران رمزنگاری است که در حال حاضر درمورد اتریوم بسیار سرسخت است. او معتقد است که $ ETH به 10،000 دلار رسیده است.

اما شاید کسی که در حال حاضر بیشتر از همه درگیر اتریوم است ، رائول پال ، مدیر سابق گلدمن ساکس است ، که دیروز گفت $ ETH از ابتدای کار بالاتر از BTC بوده است ، که احتمالاً به زودی از بالاترین حد خود در برابر BTC $ عبور خواهد کرد ، و او برای خرید بیشتر $ ETH، بسیار وسوسه شده است که کل دارایی های $ BTC خود را بفروشد.

در مورد جفت معاملات $ ETH-USD ، در بورس ارز رمزنگاری Bitstamp که در ساعت 14:56 ساعت محلی UTC تنظیم شده است ، این قیمت به 2،608.84 دلار رسیده است که بالاترین رکورد جدید است.

در مورد جفت معاملات $ ETH-USD ، در بورس ارز رمزنگاری Bitstamp که در ساعت 14:56 ساعت محلی UTC تنظیم شده است ، این قیمت به 2،608.84 دلار رسیده است که بالاترین رکورد محسوب می شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.