eToro مبلغ یک میلیون دلار به پروژه درآمد عمومی جهانی GoodDollar اختصاص می دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

eToro مبلغ یک میلیون دلار به پروژه درآمد عمومی جهانی GoodDollar اختصاص می دهد.

پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه eToro مبلغ یک میلیون دلار به پروتکل درآمد عمومی جهانی GoodDollar اختصاص داده است و از تلاش های غیر انتفاعی برای پر کردن شکاف ثروت جهانی از طریق DeFi و فناوری قرارداد هوشمند حمایت می کند.

eToro چهارشنبه اعلام کرد که سرمایه اضافی به GoodDollar در گسترش پروتکل خود و معرفی گیرندگان بیشتر به ارزهای رمزنگاری شده کمک می کند.

سیستم GoodDollar با جلب علاقه ناشی از مشارکت اهداکنندگان در پروتکل های DeFi اصلی مانند Aave و Compound ایجاد می شود. سپس این علاقه از طریق توکن های GoodDollar به یک جامعه جهانی توزیع می شود.

توکن GoodDollar ، که با علامت تیک تیک $ G مشخص شده است ، به عنوان یک ارز رمزنگاری شده با پشتوانه رزرو توصیف می شود که روزانه به عنوان شکلی از UBI بین کاربران ثبت شده توزیع می شود. مدل UBI توسط اهداکنندگان که دارایی خود را بر روی پلت فرم واریز می کنند ، پشتیبانی می شود. بخشی از سود تعهدی از طریق شرط بندی به اهداکنندگان بازگردانده می شود و مابقی در قالب توکن G جدید وثیقه گذاری می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.