Flow خدمات ذخیره سازی Filecoin را یکپارچه می کند تا NFT ها غیر متمرکزتر شوند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Filecoin به شریک ذخیره سازی رسمی Flow Blockchain تبدیل شده است ، زیرا این شرکت در تلاش است تا ذخیره غیر متمرکز NFT هایی را که در شبکه Dapper Lab ایجاد شده اند ، ارائه دهد.

Filecoin رسماً به عنوان ذخیره کننده بلاک چین Flow تبدیل شده است. Filecoin در اطلاعیه 13 اکتبر اعلام کرد که این حرکت بخشی از تلاش برای اطمینان از NFT های دارندگان و صادرکنندگان “به طور ایمن در همه جا” است. این اعلامیه ناشی از حرکت قبلی در ماه آگوست است که در آن Dapper Labs برای ادغام خدمات ذخیره سازی Filecoin با Blockchain Flow کار می کرد.

این همکاری کاربران Flow را قادر می سازد تا NFT ها را ضرب کرده ، از آدرس دهی محتویات سیستم فایل بین سیاره ای (IPFS) استفاده کنند و توکن ها را در ذخیره سازی غیر متمرکز که توسط Filecoin ذخیره می شود ، ذخیره کنند.

با توجه به Filecoin ، آدرس دهی محتوای IPFS راه حلی برای آدرس دهی مکان است که اطلاعات آنلاین را از مکان های خاص وب ، مانند URL های پشت سر ، بازیابی می کند. Filecoin ادعا می کند که این روش دارای نقاط ضعف آشکاری است زیرا داده ها به نهادهای متمرکز که صاحب مکان هستند متکی است و بنابراین می تواند “محتوا را کنترل کند”.

Filecoin توضیح داد”در آدرس دهی مبتنی بر محتوا ، محتوا دیگر از مکان های واحد در وب بازیابی نمی شود. در عوض ، محتوا از هر گره شرکت کننده در شبکه IPFS که محتوای مورد درخواست شما را دارد ، بازیابی می شود. “.

به عنوان بخشی از این همکاری ، Filecoin برای هر پروژه NFT واجد شرایط در Flow که با IPFS یا شبکه Filecoin ادغام می شود ، “Next Step Grants” به ارزش 5،000 دلار افتتاح کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.