سایت خبری مالی بلومبرگ و Galaxy Digital Management پیشنهادات رمزنگاری خود را برای ردیابی"/>

Galaxy digital, با بلومبرگ برای DeFi همکاری میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته بلومبرگ ، ۹ دارایی DeFi که برای معرفی در شاخص انتخاب شده اند بر اساس “تجارت نهادی و آمادگی نگهداری” در ایالات متحده بوده است.

سایت خبری مالی بلومبرگ و Galaxy Digital Management پیشنهادات رمزنگاری خود را برای ردیابی عملکرد فضای مالی غیر متمرکز گسترش داده اند. بلومبرگ در اطلاعیه ای در روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال حاضر شاخصی را دنبال می کند که نه پروژه مختلف مالی غیر متمرکز یا DeFi را با Galaxy Digital دنبال می کند.

این پروژه ها شامل Uniswap (UNI) ، Aave (AAVE) ، Maker (MKR) ، Compound (COMP) ، Yearn.Finance (YFI) ، Synthetic (SNX) ، SushiSwap (SUSHI) ، 0x (ZXR) ، و Uma (UMA). هستند.

آلن کمپبل ، سرپرست مدیریت محصول در مشاغل شاخص چند دارایی بلومبرگ ، می گوید: “منابع مالی غیر متمرکز به عنوان موضوع سرمایه گذاری بعدی در زمینه ارزهای دیجیتال در حال رشد است.” “با افزایش نقدینگی و راهکارهای حضانت نهادی ، DeFi به گزینه ای فزاینده برای سرمایه گذاران نهادی تبدیل شده است.”

به گفته بلومبرگ ، دارایی های DeFi “بر اساس معاملات نهادی و آمادگی نگهداری” در ایالات متحده ، علاوه بر “کیفیت قیمت گذاری” ، انتخاب شده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.