ICO یا IDO؟ مساله این است

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پیشنهادات اولیه DEX با پیشنهادات اولیه سکه اشتراکات کمی دارند اما از نظر هزینه ، تلاش و انصاف در سطح بالایی قرار دارند.

پیشنهادهای اولیه DEX ، پیشنهادهای اولیه جدید سکه هستند.
بنابراین ، تفاوت بین IDO و ICO ، غیر از این یک حرف چیست؟
در واقع از برخی جهات ، ICO ها و IDO ها نسبت به پیشنهادات اولیه مبادله که بیش از چند ویژگی عرضه اولیه عمومی بازارهای سهام دارند ، اشتراکات بیشتری با یکدیگر دارند.
در حالی که IDO و IEO هر دو مستقیماً در مبادلات ذکر شده اند – صرافی های غیرمتمرکز یا DEX ، در مورد مبادلات قبلی و متمرکز برای دومی – IDO ها مانند ICO بسیار یک فرایند انجام می دهند. یک تفاوت بزرگ بین IDO و ICO میزان پول جمع شده است.
هیچ کس به زودی یک IDO ده رقمی منطبق با ICO 4 میلیارد دلاری Block.one یا 1.7 میلیارد دلار تلگرام نمی بیند.
این ICO ها همچنین قدرت SEC را نشان می دادند ، که به طور کلی شرکت هایی که مایل به پرداخت جریمه و صدور مجوزهای قانونی هستند به راحتی انجام می شود. Block.one ‚که 4 میلیارد دلار درآمد داشت ، نسبتاً کم 24 میلیون دلار جریمه پرداخت کرد.
تلگرام که با SEC مبارزه کرد در نهایت 1.2 میلیارد دلار از 1.7 میلیارد دلار جمع آوری شده را بازگرداند و بلاک چین TON خود را تعطیل کرد.
از طرف دیگر ، IEO توسط مبادلات کنترل می شود که از بسیاری جهات مانند پذیره نویسان – واسطه ها – عمل می کند که باعث می شود شرکت ها در NYSE یا Nasdaq به سهام عمومی بروند.
در IEOs ، مبادلات متمرکز مانند Binance Launchpad و Huobi Prime ، صادر کنندگان را ارائه می دهند ، خدمات نظارتی و شناخت مشتری (KYC) و ضد پولشویی (AML) را ارائه می دهند و فروش را در بازار انجام می دهند – که برای آنها دست و پا می گیرند.
برخلاف پذیره نویسان ، مبادلات رمزنگاری خرید و فروش مجدد رمزها را انجام نمی دهند – در واقع ، علی رغم هزینه ، بیش از چند فروش IEO با شکست روبرو می شود.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.