Kick.io می خواهد راه اندازی ICO را برای پروژه های جدید رمزنگاری در بلاک چین کاردانو تسهیل کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

صنعت ارزهای رمزنگاری شده همچنان به رشد و پیشرفت خود ادامه داده است ، البته به دلایل بسیاری از عوامل ، که برخی از آنها شامل تعداد روزافزون پروژه های جدید مانند بلاک چین ، توکن های ابزار و لانچ پد می شود. با این حال ، موفقیت این پروژه ها به یکدیگر وابسته است و از نزدیک ادغام شده است. یکی نمی تواند بدون دیگری وجود داشته باشد یا به عبارت دیگر: بدون حضور دیگری بی فایده است. با این وجود ، ارزهای رمزنگاری شده زیادی وجود دارد که Statista ادعا می کند که تا سال 2021 بیش از 6000 عدد در گردش است. اکثر این دارایی های دیجیتالی فاقد قابلیت افزایش هستند. به عبارت دیگر ، آنها فاقد شناخت یا آگاهی لازم برای تبدیل شدن به انتخاب سرمایه گذاران ، به ویژه در مراحل اولیه خود هستند.

با توجه به دلیل بالا ، چندین لانچ راه اندازی مانند Kick.io ظاهر شده است که به طور خاص به این نشانه ها در حل مشکل اصلی آنها کمک‌میکنپ، قابل ذکر است پلتفرم های راه اندازی وجود دارد که با بسیاری از بلاک چین ها قابل همکاری است ، به این معنی که می توانند پروژه ICO (ارائه سکه اولیه) را بر اساس قوانین و استانداردهای هر بلاک چین میزبان تسهیل کنند. با این حال ، جنبه منفی این است که آنها باید با درجات مختلف چالش ها و محدودیت های ناشی از بلاک چین های مختلف روبرو شوند.

از سوی دیگر ، پلتفرم های راه اندازی وجود دارد که فقط برای یک بلاک چین سفارشی شده اند و بنابراین پروژه های ICO را در داخل اکوسیستم تسهیل می کنند. Kick.io به عنوان یک نمونه قابل توجه برجسته است ، زیرا اولین مورد در نوع خود است که در بلاک چین کاردانو میزبانی می شود. در مصاحبه ای اختصاصی با DailyCoin ، تام نیکلسون ، CBDO در Kick.io در مورد آنچه که این پلتفرم نشان می دهد و نحوه قرار گرفتن آن به نفع توسعه دهندگان و سرمایه گذاران بحث کرده است.

اکوسیستم کاردانو تا سپتامبر 2021 به بیش از 100 پروژه رسیده است و هاردفورک Alonzo که اخیراً راه اندازی شده است ، همراه با در دسترس بودن سایر توانایی های فنی مانند ضرب توکن های بومی شبکه ، و انتظار می رود که سازگاری با قرارداد هوشمند اعداد را حتی بیشتر کند. به با این اوصاف ، Kick.io ، به عنوان یک لانچ پد ، قرار است با تسهیل راه اندازی ICO برای پروژه های رو به رشد که به دنبال افزایش نقدینگی از طریق بلاک چین کاردانو هستند ، از این مزایا استفاده کند. به گفته نیکلسون ، اکوسیستم Kick در شرف شکوفایی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.