loot قصد دارد پس از عبور از حجم معاملات 113 میلیون دلار ، Axie Infinity و Crypto Blades را پشت سر بگذارد

neda
1 سال قبل
NFT

به گفته گردآورندگان NFTو گیمرها , Loot ، بر خلاف پروژه های دیگر که در حال ساخت یک متاورس هستند یک شبکه اجتماعی ویروسی است.این پروژه لیستی منحصر به فرد از اقلامی را ارائه می دهد که معامله گران می توانند در کیف خود در جایی که ارزهای دیجیتال نگهداری می کنند،نگهداری کنند.

جدیدترین پروژه توکن غیرقابل تغییر برای جلب توجه گیمرها و گردآورندگان NFT ، یک تولید کننده ابزار ماجراجویی تصادفی مبتنی بر متن است. 

خالق پروژه ، Dom Hoffman ، که قبلاً Vine را ایجاد کرده بود ، یک سرویس میزبانی ویدئویی کوتاه ، ایده یک ماجراجویی مبتنی بر متن را ارائه داد که به عنوان پایه ای برای بازی های ویدئویی اصلی عمل می کند.

هافمن یک مولد اقلام تصادفی نوشت که اسلحه ، قطعات زره و لوازم جانبی را که بسته بندی شده بود و به عنوان “کیف های غارت” فروخته می شد ، باز می گرداند.

جالب اینجاست که Loot کاملاً متنی است و هیچ اثر هنری یا قاعده ای برای بازی وجود ندارد. هافمن کیسه هایی از این اقلام را به صورت رایگان ، منهای هزینه تراکنش اتریوم ، به عنوان آزمایشی برای مشاهده نحوه ایجاد NFT و بازی های metaverse در اطراف آن به صورت رایگان هدیه داد. هافمن اظهار داشت ، بسیاری از مردم خواهان نوعی بازی بوده اند که در قلمرو فانتزی یا قلمرو علمی تخیلی رخ دهد. آنها می خواهند با سایر حوزه ها سازگار باشد. آنها می خواهند بتوانند بر اساس آن کار کنند. آنها می خواهند بدانند که اقلامی که دارند همیشه در کنار آنها خواهد بود. [من] فقط نوعی سازنده در آن بودم. این یک آزمایش بود.

در مدت پنج روز از آغاز به کار ، این پروژه 180 میلیون دلار سرمایه در بازار داشته و 46 میلیون دلار فروش داشته است. توسعه دهندگان و اعضای تیم پروژه های برتر NFT مانند Axie Infinity ، Aave و Fractional Art در حال ساخت بازی هایی برای گسترش “Loot-var” هستند. به گفته دیوید هافمن ، بنیانگذار جامعه غیرمتمرکز Bankless DAO ، Loot مانند اتریوم است که در حال چرخش کامل است ، در حالی که جامعه هنوز در انتظار راه اندازی ETH 2.0 است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.