Chainalysis همراه با افزایش قیمت بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

مایکل گرانرگر ، مدیرعامل این شرکت ، گفت: این اولین کسب ارز رمزنگاری شده توسط Chainalysis است و ما به دنبال دیگر دارایی های دیجیتالی به عنوان سرمایه گذاری احتمالی در آینده خواهیم بود.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis در نظر دارد مقدار ناچیزی بیت کوین را برای ترازنامه شرکت از طریق خدمات کارگزاری گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک خریداری کند.

در یک پست وبلاگ سه شنبه ، Chainalysis گفت که مشارکت خود را با گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک یا NYDIG برای خرید مقدار نامعلومی از بیت کوین (BTC) گسترش می دهد ، که قیمت آن به بالاترین سطح پنج ماه گذشته یعنی 63293 دلار رسید.

مایکل گرانرگر ، بنیانگذار و مدیر عامل Chainalysis گفت: “Chainalysis بر روی تعهد خود برای ایجاد اعتماد به ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک دارایی دیجیتال متمرکز است. “این اولین کسب ارز رمزنگاری شده توسط Chainalysis است و ما به دنبال سرمایه گذاری های احتمالی در آینده به دنبال دارایی های دیجیتالی دیگر خواهیم بود.”

پس از گردآوری 100 میلیون دلار کمک مالی در ماه ژوئن ، Chainalysisحدودا ۴ میلیارد دلار ارزش گذاری شد. داده های این شرکت اغلب در سال جاری مورد استفاده قرار گرفته است زیرا هکرهای باج افزار با درخواست پرداخت پول رمزنگاری شده حملات خود را افزایش داده اند. این شرکت در مورد تجارت Suex OTC مستقر در روسیه ، که اخیراً توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده هدف قرار گرفته بود ، تحقیق کرد و شرکت تحقیقاتی جرایم سایبری Excygent را در اوایل این ماه خریداری کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.