Mythical Games برای سرعت بخشیدن به بازی های NFT هفتادو پنج میلیون دلار جمع می کند

sarah
1 سال قبل
NFT

سازنده بازی مبتنی بر بلاکچین در حال حاضر مشغول کار بر روی یک بازی چند نفره در جهان باز با NFT های قابل پخش است.

Mythical Games ، توسعه دهنده بازی های NFT مستقر در لس آنجلس ، از بودجه 75 میلیون دلاری سری B با سرمایه گذاران جدید و فعلی خبر داد.
این شرکت قصد دارد از صندوق برای رایج سازی مالکیت در بازی ها از طریق توکن های غیرقابل استفاده (NFT) قابل
استفاده کند.
دور بودجه توسط گروه WestCap هدایت می شد.
استودیوی سازنده بازی در مجموع 120 میلیون دلار جمع آوری کرده است. Mythical Games روی بازی های مبتنی بر بلاکچین کار می کند ، به ویژه بازی هایی که از NFT های قابل پخش استفاده می کنند.
این شرکت توسط مدیر عامل آن ، جان لیندن ، هدایت می شود که تا زمان خریداری استودیو توسط غول بازی Niantic ، رئیس Seismic Games بود. در این اطلاعیه آمده است: “این تیم از طریق موتور اقتصادی افسانه ای و بازار اسطوره ای خود بستری را برای توسعه دهندگان بازی فراهم کرده است تا بتوانند اقتصاد خود را با مالکیت بازیکنان ایجاد کنند.”
لیندن به افزایش شهاب سنگی NFT ها و بلاکچین در سال 2021 اشاره کرد و گفت: “این سرمایه جدید به ما این امکان را می دهد که صنعت را به یک مدل جدید برای کسب درآمد که در آن سهامداران مختلف مانند بازیکنان ، هنرمندان ، سازندگان محتوا و مارک ها در حال حاضر هستند هدایت کنیم. به طور مستقیم بر اقتصاد بازی تأثیر می گذارد. “

پروژه اصلی این استودیو Blankos Block Party است ، یک بازی چند نفره در دنیای آزاد.
آخرین بودجه این تیم را قادر می سازد تا به سایر سیستم عامل های بازی گسترش یابد و پروژه های جدیدی را توسعه دهد. Blankos Block Party شخصیت های NFT را ارائه می دهد که بازیکنان می توانند هنگام بازی کسب کنند.
NFT ها نمایشی کاملاً منحصر به فرد از کالاهای دیجیتالی و فیزیکی هستند که می توانند در موارد استفاده چندگانه استفاده شوند.
استودیوهای بازی ساز اخیراً شروع به استفاده از آنها به عنوان شخصیت های بازی ویدیویی کرده اند.
هر NFT به طور کلی از نظر طراحی و ارزش متفاوت است.
بازار Mythical که به تازگی راه اندازی شده است به بازیکنان امکان خرید یا فروش شخصیت های خود را می دهد. بازی هنوز در مرحله بتا است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.