NFT ها نقش بزرگی در دنیای هنر خواهند داشت

neda
1 سال قبل
NFT

هنرمند تایلر هابز ، مانند بسیاری از همسالان خود ، هنوز در تلاش است تا با شهرت جدید خود سازگار شود. هابز می گوید: “این برای من واقعاً یک تغییر واقعی بزرگ بوده است ، بنابراین من سعی می کنم کمی به خودم زمان بدهم تا با آن سازگار شوم.” پروژه امضای او ، Fidenza ، در ماه ژوئن در پلتفرم Art Blocks (توکن های غیرقابل تغییر) (NFT) آغاز شد. 999 قطعه به طور تصادفی با الگوریتمی از طراحی هابز و دارای انحناها و بلوک های رنگارنگ تولید شده و با قیمت 0.17 اتر (در آن زمان حدود 400 دلار) ضرب شده است.

آنها در حال حاضر در بازار ثانویه OpenSea هر کدام به اندازه 1000 اتر (تقریبا 3.5 میلیون دلار) معامله می شوند.

افزایش محبوبیت NFT در تابستان برای جامعه هنری بسیار مفید بوده است.

بر اساس داده های the block, ا ۳.۲۵میلیارد دلار NFT در بازارهایی مانند OpenSea در ماه آگوست دست به دست شد. به گفته هابز ، برای هنرمندان مولد،که ده ها سال در حاشیه دنیای هنر زحمت کشیده اند ، شاید وضعیت فعلی بازار اولین “پیشرفت اصلی” آنها باشد.

هابز می گوید: “اگر NFT ها از بین بروند ، من کاملاً شگفت زده می شوم.” “من فکر می کنم آنها برای ماندن اینجا هستند و فکر می کنم در آینده نزدیک نقش بزرگی در دنیای هنر به ویژه برای هنرهای دیجیتال ایفا خواهند کرد.” هابز افزود ، با این حال ، چرخه رونق و رکود در بسیاری از بازارها رخ می دهد. وی گفت: “من فکر می کنم ما مطمئناً شاهد رونق زیادی بوده ایم ، بنابراین طبیعی است که در یک زمان انتظار نوعی مجسمه نیم تنه معادل داشته باشیم.”

مدل Art Blocks در این زمینه به مجموعه داران اطمینان خاطر می دهد. این پلتفرم ، که بخش قابل توجهی از پول نقد را که در تابستان به NFT وارد می شود ، جمع آوری کرده است ، اسکریپتی را که برای ایجاد آثار هنرمندان خود در بلاک چین استفاده می شود ، ذخیره می کند. این به صاحبان اجازه می دهد تا تأیید کنند که قطعات متعلق به آنها از کدی است که توسط هنرمند نوشته شده است. “بنابراین شما اساساً تضمین می کنید که تمام این خروجی از یک برنامه کاملاً مولد است. هیچ کاری به صورت دستی انجام نمیشود، هیچ نظارت و هیچ مونتاژ دستی وجود ندارد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.