این پروژه اظهار داشت که پیش بینی "هجوم پرو"/>

Polygon ده میلیون متعهد شده است تا با استفاده از API 0x به یک میلیون کاربر برسد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
این پروژه اظهار داشت که پیش بینی “هجوم پروژه های جدید DeFi به اکوسیستم 0x است.”

این شبکه با تعداد زیادی از برنامه های غیرمتمرکز قصد دارد یک تعداد کاربران را از طریق API جمع آوری نقدینگی غیرمتمرکز 0x به یک میلیون کاربر برساند.
امروز Polygon در اطلاعیه ای اعلام کرد که پروژه این شرکت 10.5 میلیون دلار برای تأمین زیرساخت های مالی غیرمتمرکز در شبکه خود از طریق پشتیبانی از توسعه دهندگان و پروژه ها متعهد خواهد شد.
این پروژه گفت که پیش بینی “هجوم پروژه های جدید DeFi به اکوسیستم 0x” با پشتیبانی اولیه ارائه شده از Matchaxyz ، Dexguru ، Dexkit ، MyCrypto ، Set Protocol ، Zapper.fi و Zerion است.
ماه گذشته ، 0x یک نسخه Polygon API برای تجمع نقدینگی مبدل غیرمتمرکز خود منتشر کرد و ابزار 0x API را در بازار در حال گسترش Polygon باز کرد.
API به کانالهای اصلی نقدینگی DEX مبتنی بر اتریوم از جمله SushiSwap ، Dfyn ، Curve ، Dodo ، mStable ، QuickSwap و Cometh اجازه می دهد تا Polygon را ادغام کند.

این شبکه از سرمایه گذاران عمده از جمله مارک کوبان میلیاردر پشتیبانی می کند ، که ماه گذشته گفت که قیمت ارزهای رمزنگاری شده باید “با تأثیر شبکه فعلی و رشد قابل توجه کاربر” ، تقاضای واقعی بازار را بهتر نشان دهد
اگرچه قیمت توکن بومی Polygon ، MATIC ، برای اولین بار در ماه مه بیش از 2 دلار بود ، ارز رمزنگاری شده از زمان انتشار به 1.39 دلار کاهش یافته است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.