SEC هشدار داده است که "سرمایه گذاران باید "/>

SEC به سرمایه گذاران در مورد خطرات موجود در آینده بیت کوین هشدار می دهد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
SEC هشدار داده است که “سرمایه گذاران باید درک کنند که بیت کوین ، از جمله دستیابی به آن از طریق بازار آتی بیت کوین ، یک سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه است.”

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به سرمایه گذاران در مورد خطرات معاملات آتی بیت کوین هشدار داده است.
در بولتن هشدارهای سرمایه گذاران در 10 ژوئن ، SEC نکات کلیدی را تشریح می کند که سرمایه گذاران قبل از سرمایه گذاری در صندوقی که معاملات آتی بیت کوین را خریداری یا می فروشد ، باید “با دقت بررسی کنند”.
در این بولتن آمده است: “سرمایه گذاران باید بدانند که بیت کوین ، از جمله دستیابی به آن از طریق بازار آتی بیت کوین ، یک سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه است.”
این آخرین اخطار مربوط به ریسک مربوط به بیت کوین توسط SEC ، یادداشتی را که ماه گذشته ارسال کرده است ، دنبال می کند و به سرمایه گذاران “علاقه مند به سرمایه گذاری در یک صندوق سرمایه گذاری مشترک با قرار گرفتن در معرض بازار آتی بیت کوین” هشدار می دهد که به دلیل خطرات ، دو بار فکر کنند.

آخرین اخطار اشاره می کند که اگرچه سرمایه گذاری در انواع وجوه ریسک دارد ، وجوهی که “معاملات آتی بیت کوین را می خرند یا می فروشند در مقایسه با بقیه دارای ویژگی های منحصر به فرد و افزایش خطرات هستند”: “سرمایه گذاران باید نوسانات بیت کوین و بازار آتی بیت کوین و همچنین عدم تنظیم مقررات و امکان تقلب یا دستکاری در بازار اصلی بیت کوین را در نظر بگیرند.”

SEC همچنین تأکید کرد که قیمت بیت کوین لزوماً با ارزش صندوق نگهدارنده موقعیت های آتی بیت کوین ارتباط ندارد. به گفته SEC ، این امر تا حدی به دلیل عدم برخورد مستقیم وجوه با “دارایی های اساسی” است.
در این بولتن آمده است: “قیمت های قرارداد آتی با توجه به ماه تحویل می تواند متفاوت باشد و با قیمت لحظه ای کالای اساسی متفاوت است.”
در این بولتن همچنین بر هشدارهایی از جمله “سرمایه گذاران باید روی میزان ریسک خود متمرکز شوند” تأکید شده است ، که واکنش طنزآمیز در توییتر را برانگیخت. “من بسیار سپاسگزارم که SEC را داریم ، خدا را شکر!”

ترجمه اختصاصی از :pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.