Shell اولین پاراچینی هست که به شبکه پولکادات اضافه می شود

neda
1 سال قبل
پولکادوت

اکوسیستم پولکادات با اولین پاراچینی که به شبکه آن اضافه شد به گسترش خود ادامه می دهد. شل اکنون پس از رای‌گیری در رفراندوم 41 به عنوان پاراچین پولکادات ثبت شده است. این می‌تواند آغازی باشد برای استفاده از شبکه پولکادات توسط شرکت‌های سراسر جهان.

شل اکنون پاراچین رسمی خود را در شبکه پولکادات دارد. این یک نقطه عطف بسیار مهم برای پولکادات است زیرا نشان می دهد که این شبکه توسط شرکت های سراسر جهان پذیرفته شده است.

طبق اعلام رسمی توییتر، شل تنها می‌تواند پیام‌هایی را از زنجیره رله بپذیرد تا خود را ارتقا دهد. در آینده، ممکن است به محض فعال شدن کد اختلاف، همه پرسی دیگری برگزار شود. توییت رسمی پولکادات به شرح زیر است: اولین پاراچین پولکادات اضافه شده است. رفراندوم 41 ثبت پاراچین شل در پولکادوت را به تصویب رساند تا از تولید بلوک، گنجاندن و نهایی شدن اطمینان حاصل شود. پاراچین شل عملکرد بسیار محدودی دارد: حتی مفهوم حساب را هم ندارد. پولکادات یکی از بزرگترین شبکه های بلاک چین در بازار است.

به گزارش CoinGecko، پولکادات، ارز مجازی بومی در ساعات اخیر به قیمت 51.22 دلار رسیده است. با این حال، تنها در هفته گذشته بیش از 16 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. این یکی از بزرگترین افزایش قیمت ها در بین 20 مورد برتر بود. پولکادوت یک شبکه بلاک چین است که کاملاً با سایر شبکه ها متفاوت است. به جای اینکه فقط با یک شبکه کار کند، با مجموعه‌ای از زنجیره‌های مستقل کار می‌کند که می‌تواند شامل عملکردهای مختلف باشد. این یکی از ویژگی های اصلی اکوسیستم پولکادوت و نحوه عملکرد آن است.

شایان ذکر است که پولکادات به منظور ارائه مقیاس پذیری به شبکه های بلاک چین سنتی مانند اتریوم (ETH) ایجاد شده است. امروزه پولکادات به یکی از بزرگترین ارزهای مجازی در جهان تبدیل شده است و اکوسیستم آن همچنان در حال گسترش است. تصمیم شل برای همکاری با پولکادات نشان می دهد که علاقه آشکاری به نوآوری در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد و به نظر می رسد پولکادات یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.