simplex از پشتیبانی polygon$MATIK در دروازه پرداخت خود خبر میدهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Simplex آخرین ارائه دهنده خدمات بلاک چین است که پشتیبانی از Polygon را آغاز می کند. درگاه پرداخت از رمزنگاری MATIC پشتیبانی می کند. این اطلاعیه بدین معناست که کاربران Simplex می توانند MATIC را با ارزهای فیات خریداری کنند. این به معنای یک گام استراتژیک برای Polygon است که می تواند به جذب بیشتر کاربران غیر رمزنگاری کمک کرده و به آنها کمک کند تا راحت تر وارد دنیای رمزنگاری شوند. Simplex پرداخت فیات به رمزنگاری را ارائه می دهد و مجموعه خود را برای پشتیبانی از یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده امروزه گسترش می دهد.

MATIK برای کاربران بیشتری در دسترس قرار خواهد گرفت.

خرید ارزهای رمزنگاری شده با پول فیات یکی از ویژگی های استراتژیک در دنیای رمزنگاری است. این امر با مبادله دارایی های سنتی خود با ارزهای رمزنگاری شده به کاربران اصلی کمک می کند تا به دنیای مالی نوآورانه بیایند. وقتی بتوانند ارزهای رمزنگاری شده را با فیات خریداری کنند ، می توانند به راحتی از مزایای آن ها برخوردار شوند.

Simplex یکی از مشهورترین ارائه دهندگان خدمات در این زمینه است. این برنامه پرداخت فیات به رمزنگاری را با پشتیبانی از اکثر ارزهای رمزنگاری شده مهم تسهیل می کند. اکنون ارائه دهنده پرداخت تصمیم گرفته است MATIC را به لیست پشتیبانی خود اضافه کند که برای Polygon و اکوسیستم آن اهمیت زیادی دارد.

پشتیبانی از MATIC در simplex به این معناست که کاربران می توانند این ارز رمزنگاری شده را با کارت های اعتباری خود ، Apple Pay ، SEPA یا SWIFT از طریق مکان های شریک Simplex خریداری کنند. Simplex از BTC و ETH پشتیبانی می کند و افزودن MATIC در کنار این ارزهای رمزنگاری شده پتانسیل بالایی از این سکه را نشان می دهد.


خرید MATIC مانند ورودی به اکوسیستم Polygon است. کاربرانی که MATIC می خرند می توانند کارهای زیادی با این رمزنگاری در اکوسیستم انجام دهند از جمله از خدمات Sushiswap که به یکی از نام های بزرگ DeFi تبدیل شده است استفاده کنند.

Simplex که در سال 2014 تأسیس شد ، زیرساخت fiat/crypto را برای بسیاری از پروژه های بلاک چین فراهم می کند. این شرکت به عنوان یکی از پیشروان بازار پرداخت فیات به رمزنگاری در نظر گرفته شده است و با استفاده از کارت اعتباری و بدهی ، اولین برنامه بدون خطر جهانی فیات را راه اندازی کرده است. افزودن MATIC به خدمات Simplex می تواند گامی استراتژیک برای Polygon باشد که می تواند بسیاری از افراد تازه وارد را که می خواهند شبکه های بلاک چین بهتری را تجربه کنند جذب کند. Polygon مقیاس پذیری آسان Ethereum و توسعه زیرساخت ها را فراهم می کند. این پروژه در جذب بسیاری از پروژه ها که نیاز به معاملات سریعتر و همچنین هزینه گاز کمتر دارند ، موفق بوده است. در حال حاضر ، کاربران Polygon می توانند از آمدن کاربران بیشتری به اکوسیستم برای تجارت یا حتی راه اندازی پروژه های بزرگتر بلاک چین خوشحال شوند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.